*** Instance-specific ***

Swedish League, #5, sprint (WRE), med Hammarslaget - H20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Mathias Peter OK Hammaren 00:14:52 5,59
2 Simon Hector Snättringe SK 00:15:17 7,80
3 Anton Forsberg Långhundra IF 00:15:20 8,07
3 Viktor Janrik OK Linné 00:15:20 8,07
5 Rafael Dobnik Eksjö SOK 00:15:33 9,22
6 Harald Larsson Hagaby GoIF Örebro 00:15:40 9,84
7 Oskar Sandberg Malungs OK Skogsmårdarna 00:15:44 10,19
7 Ville Johansson OK Kolmården 00:15:44 10,19
9 Albin Lillieström OK Roxen 00:15:45 10,28
10 Oskar Leinonen OK Kolmården 00:15:48 10,55
11 Filip Grahn Hestra IF 00:15:50 10,73
12 Filip Wadsten OK Landehof 00:15:51 10,81
13 Niklas Sundqvist Tullinge SK 00:15:52 10,90
14 Jonas Gustafsson OK Kåre 00:15:54 11,08
15 Amadeus Hansson Gotlands Bro OK 00:15:56 11,26
16 Olle Nilsson OK Linné 00:15:57 11,35
17 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 00:16:00 11,61
18 Arvid Nord IK Hakarpspojkarna 00:16:02 11,79
19 Filip Jacobsson OK Tisaren 00:16:03 11,88
20 Erik Zeilon Skåneslättens OL 00:16:08 12,32
21 Sven Engström Linköpings OK 00:16:13 12,76
22 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:16:22 13,56
22 André Andersson OK Kåre 00:16:22 13,56
24 Per Lindman Finspångs SOK 00:16:23 13,65
25 Ola Andersson OK Orion 00:16:29 14,18
26 Mattis Hallberg IK Uven 00:16:36 14,80
27 Daniel Carlson Bjernald OK Linné 00:16:37 14,89
28 Henrik Eklund Växjö OK 00:16:38 14,98
29 Simon Wikström OK Pan-Kristianstad 00:16:40 15,16
30 Alexander Hörnquist Örnsköldsviks OK 00:16:49 15,95
31 Tom Campbell Lustens OK 00:17:01 17,02
32 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 00:17:02 17,10
33 Gustaf Sundbüe OK Hällen 00:17:14 18,17
34 Johannes Ridefelt OK Linné 00:17:19 18,61
35 Martin Norrbom Sala OK 00:17:22 18,88
36 Jonas Eriksson Stora Tuna OK 00:17:24 19,05
37 Markus Larsson Hestra IF 00:17:27 19,32
38 Hugo Dahlberg Haninge SOK 00:17:32 19,76
39 Karl Enges Attunda OK 00:17:37 20,21
40 Fredrik Persson Domnarvets GOIF 00:17:43 20,74
41 John Gunnarsson Surahammars SOK 00:17:51 21,45
42 Nils Wärnsberg Eksjö SOK 00:18:24 24,37
43 Adam Thellsén OK Roxen 00:18:26 24,55
44 Lucas Sundblad Eksjö SOK 00:18:28 24,72
45 Oskar Öqvist Bergnäsets AIK 00:18:29 24,81
46 Martin Särnbrink OK Tisaren 00:18:45 26,23
47 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 00:18:51 26,76
48 Alexander Wiklund Finspångs SOK 00:18:56 27,20
49 Jakob Fransson OK Milan 00:19:36 30,75
50 Lars Olovsson Rehns BK 00:19:50 31,99
51 Simon Österlund Västerås SOK 00:20:51 37,39
52 Ludvig Sandahl Järla Orientering 00:23:02 49,00
Linus Landergren Hestra IF
Samuel Hedlund Långhundra IF
Daniel Andersson OK Löftan
Joakim Andén Södertälje-Nykvarn OF
Martin Persson Årsunda IF
Philip Edvardsson Eksjö SOK

Annonser