Svenska Orienteringsförbundet

Panvåren, medel - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isa Envall IK Hakarpspojkarna 00:20:49 7,16
2 Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:22:15 11,73
3 Ella Olsson Grycksbo IF OK 00:23:05 14,39
4 Hanna Johannesson Ronneby OK 00:23:11 14,71
5 Ellen Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:23:37 16,09
6 Hilda Axelsson FK Göingarna 00:24:19 18,32
7 Moa Alsiö Falköpings AIK OK 00:24:27 18,75
8 Lovisa Lager Halmstad OK 00:24:58 20,40
9 Ebba Hjertberg Hestra IK 00:25:11 21,09
10 Irmalinn Nilsson Härlövs IF 00:25:23 21,73
11 Johanna Källvik Leufvén Åmåls OK 00:26:04 23,90
12 Alma Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:26:06 24,01
13 Selma Gumaelius Waxholms OK 00:26:30 25,29
14 Alva Sonesson Falköpings AIK OK 00:26:33 25,45
15 Lovisa Johansson Karlskrona SoK 00:26:36 25,61
16 Elin Svensson OK Älme 00:26:50 26,35
17 Clara Dahl Härlövs IF 00:26:52 26,46
18 Ebba Jensen Skåneslättens OK 00:27:20 27,94
18 Julia Rangert IK Hakarpspojkarna 00:27:20 27,94
18 Ella Palm IK Hakarpspojkarna 00:27:20 27,94
21 Linnea Dagsberg OK Orion 00:27:26 28,26
22 Elvira Wildheim FK Friskus-Varberg 00:27:30 28,48
23 Maja Porle Växjö OK 00:27:33 28,64
24 Lotten Kindlundh FK Finn 00:28:43 32,36
25 Alicia Lundgren Växjö OK 00:28:55 32,99
26 Maja Tenghagen Härlövs IF 00:30:07 36,82
27 Ellen Wahlbom OK Orion 00:30:45 38,84
28 Lovisa Weiden Skåneslättens OK 00:31:28 41,13
29 Louise Lagerqvist Ronneby OK 00:32:42 45,06
30 Ophelia Almqvist Haas Nybro OK 00:34:24 50,48
31 Alma Leijon Härlövs IF 00:34:38 51,23
32 Katarina Norrby OK Södertörn 00:34:57 52,24
33 Elsa Ericsson FK Friskus-Varberg 00:36:18 56,54
34 Tina Ljungqvist Lunds OK 00:36:19 56,59
35 Tove Johansson OK Alehof 00:37:07 59,15
36 Paulina Jägstedt Halmstad OK 00:38:56 64,94
37 Emma Nilsson Alvesta SOK 00:40:09 68,82
38 Johanna Wilhelmsson Karlskrona SoK 00:42:03 74,88
39 Evelina Olsson OK Nackhe 00:42:26 76,10
40 Lina Erdelius IF Rigor 00:44:05 81,36
41 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 00:45:06 84,61
42 Astrid Ericsson Lunds OK 00:46:24 88,75
43 Elsa Lindeblom Hestra IK 00:48:56 96,83
44 Kajsa Toftner OK Kompassen 00:49:56 100,02
Kajsa Andersson OK Orion
Anna Aronsson Hässleholms OK

Annonser

OK Orion
Orienteringsmagasinet 1 kr