Kolmårdsdubbeln, Kolmårdsmedeln - H14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Jesper Johansson
|
OK Löftan |
00:20:59 |
35,56 |
|
2 |
Karl Lundin
|
Katrineholms OK |
00:22:03 |
41,10 |
|
3 |
Isak Anängen
|
Nyköpings OK |
00:22:42 |
44,48 |
|
4 |
Simon Johansson
|
OK Kolmården |
00:23:51 |
50,45 |
|
5 |
Maxim Omelchenko
|
Karlskrona SOK |
00:23:53 |
50,63 |
|
6 |
Melker Lundin
|
Katrineholms OK |
00:24:11 |
52,18 |
|
7 |
Edvin Hellsten
|
Nyköpings OK |
00:24:23 |
53,22 |
|
8 |
Sverre Röjgård
|
OK Kolmården |
00:25:17 |
57,90 |
|
9 |
Arvid Kronmar
|
Karlskrona SOK |
00:25:55 |
61,19 |
|
10 |
Isak Liljeholm
|
Gamleby OK |
00:26:22 |
63,53 |
|
11 |
Alfons Peterson
|
OK Denseln |
00:26:29 |
64,13 |
|
12 |
Mattis Nilsson
|
NAIS Orienteringsklubb |
00:26:47 |
65,69 |
|
13 |
Måns Björnskiöld
|
OK Roxen |
00:27:20 |
68,55 |
|
14 |
Malte Eveborn
|
OK Roxen |
00:28:18 |
73,57 |
|
15 |
Valter Fredriksson
|
GOIF Tjalve |
00:28:59 |
77,12 |
|
16 |
Lukas Werner
|
IFK Lidingö SOK |
00:29:03 |
77,47 |
|
17 |
Fabian Vallerius
|
Gamleby OK |
00:29:31 |
79,89 |
|
18 |
Anton Törnqvist
|
Karlskrona SOK |
00:32:14 |
94,00 |
|
19 |
Henrik Pettersson
|
Gamleby OK |
00:33:02 |
98,16 |
|
20 |
Albin Eronn
|
Linköpings OK |
00:34:25 |
105,34 |
|
21 |
Erik Johnsson
|
OK Kolmården |
00:34:28 |
105,60 |
|
22 |
Jakob Wilhelmsson
|
Karlskrona SOK |
00:34:30 |
105,78 |
|
22 |
Jonas Musslinder
|
Nyköpings OK |
00:34:30 |
105,78 |
|
24 |
Albin Hainke
|
Snättringe SK |
00:34:57 |
108,11 |
|
25 |
Simon Lilja
|
IFK Lidingö SOK |
00:35:37 |
111,58 |
|
26 |
Hugo Larsson
|
Karlskrona SOK |
00:36:30 |
116,17 |
|
27 |
Tobias Sjöstedt
|
OK Måsen |
00:36:34 |
116,51 |
|
28 |
Ludvig Jarlemark
|
IFK Lidingö SOK |
00:39:51 |
133,57 |
|
29 |
Olof Ekman
|
Finspångs SOK |
00:41:50 |
143,87 |
|
30 |
Robert Olsson Kihlborg
|
IFK Lidingö SOK |
00:44:11 |
156,08 |
|
31 |
Gustav Askroth
|
KFUM Örebro OK |
00:44:56 |
159,97 |
|
32 |
Anders Widlund
|
IFK Lidingö SOK |
00:45:17 |
161,79 |
|
33 |
David Strömbäck
|
OK Denseln |
00:46:58 |
170,54 |
|
34 |
Oliver Höög
|
OK Motala |
00:51:37 |
194,69 |
|
35 |
Andreas Holmqvist
|
Nyköpings OK |
00:59:05 |
233,48 |
|
36 |
David Åkerlind
|
Lustens OK |
01:18:33 |
300,00 |
|
37 |
Ture Bergqvist
|
NAIS Orienteringsklubb |
01:29:34 |
300,00 |
|
|
Olof Melcherson
|
IFK Lidingö SOK |
|
|