Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #1, sprint (WRE), med Brösarpssprinten - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Tilda Johansson OK Orion 00:14:40 5,07
3 Elin Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:14:45 5,43
4 Amanda Falck Weber Eksjö SOK 00:14:53 6,01
5 Johanna Öberg Ryda SK 00:14:59 6,45
6 Moa Pettersson Karlskrona SOK 00:15:09 7,17
7 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 00:15:14 7,53
8 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:15:38 9,28
9 Louise Lundgren Växjö OK 00:15:39 9,35
10 Tove Rönnbäck Visborgs OK 00:15:44 9,71
11 Elin Pettersson IFK Göteborg 00:15:52 10,29
11 Sara Kindlund OK Tranan 00:15:52 10,29
13 Hedwig Haas Sundsvalls OK 00:15:55 10,51
14 Hanna Korhonen OK Ravinen 00:16:01 10,95
15 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 00:16:03 11,09
16 Klara Yngvesson Umeå OK 00:16:18 12,18
17 Josefin Erlandsson OK Milan 00:16:20 12,32
17 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:16:20 12,32
19 Elvira Björklund Trollhättans SOK 00:16:31 13,12
22 Sandra Näslund Västerås SOK 00:16:36 13,49
23 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:16:39 13,70
24 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 00:16:42 13,92
26 Amanda Johansson OK Orion 00:16:45 14,14
27 Hanna Lindström OK Tranan 00:16:52 14,65
28 Emma Helmersson Västerås SOK 00:16:54 14,79
29 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:17:03 15,45
30 Sigrid Holmgren OK Renen 00:17:04 15,52
31 Märta Ransjö Zander OK Tyr 00:17:11 16,03
32 Line Cederberg OK Pan-Kristianstad 00:17:14 16,24
33 Fanny Asketun OK Roxen 00:17:16 16,39
34 Magdalena Vande Voorde Tullinge SK 00:17:18 16,53
36 Josefine Höög Hagaby GoIF Örebro 00:17:29 17,33
37 Erica Edman Leksands OK 00:17:39 18,06
38 Emma Kindbom IF Hagen 00:17:57 19,37
39 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:17:58 19,44
40 Anna Kristiansson Trollhättans SOK 00:18:05 19,95
41 Johanna Henriksson OK Tisaren 00:18:07 20,09
42 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:18:12 20,45
43 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 00:18:13 20,53
44 Annie Önsten IK Hakarpspojkarna 00:18:17 20,82
45 Erica Eriksson Hjärnarps OL 00:18:24 21,32
46 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 00:18:26 21,47
47 Kajsa Johansson Jönköpings OK 00:18:31 21,83
48 Märta Berggren OK Kolmården 00:18:40 22,49
49 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 00:18:44 22,78
51 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:19:26 25,82
52 Emelie Andersson Vänersborgs SK 00:19:35 26,48
53 Elin Lundqvist OK Orion 00:19:41 26,91
54 Petra Olejnik OK Skogsfalken 00:19:53 27,78
55 Josefine Andersson OK Renen 00:20:15 29,38
56 Patricia Edgarsson Andrarums IF 00:20:26 30,18
Amanda Berggren Tullinge SK

Annonser

OOCup 2022