Svenska Orienteringsförbundet

Tolereds vårtävling - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tobias Noborn IFK Göteborg 00:31:08 7,34
2 Björn Cederberg OK Pan-Kristianstad 00:32:38 11,23
3 Martin Ahlberger Hestra IF 00:33:16 12,87
5 Niclas Jonasson IFK Göteborg 00:33:30 13,48
6 Sergej Fedatsenka Sävedalens AIK 00:33:41 13,95
8 Joakim Kaminsky Göteborg-Majorna OK 00:34:16 15,47
9 Tobias Ahnoff Göteborg-Majorna OK 00:34:31 16,11
10 Martin Larsson IFK Göteborg 00:34:56 17,19
10 Vitaliy Gichko Sävedalens AIK 00:34:56 17,19
13 Albin Thunberg OK Alehof 00:36:04 20,14
14 Jonas Martner Frölunda OL 00:36:22 20,91
15 Fredrik Sturesson OK Alehof 00:36:23 20,96
16 Andréas Thern OK Skogshjortarna 00:36:44 21,87
19 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 00:37:01 22,60
20 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 00:37:30 23,85
22 Rasmus Larsson OK Alehof 00:37:59 25,11
23 Karl Levin Sävedalens AIK 00:38:30 26,45
23 Tobias Lindell OK Alehof 00:38:30 26,45
26 Jonas Lundgren Stora Tuna OK 00:38:36 26,71
27 Johan Antonsson OK Löftan 00:39:01 27,79
29 Erik Folkesson Blom IFK Mora OK 00:39:38 29,39
30 Gustav Boquist IK Uven 00:39:40 29,48
32 Johnny Hålsjö Vänersborgs SK 00:40:43 32,20
34 Mattias Nilsson OK Alehof 00:41:43 34,79
36 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 00:43:20 38,99
38 David Runemalm Nybro OK 00:43:22 39,08
39 Simon Larsson Sävedalens AIK 00:43:53 40,42
41 Stefan Roos IFK Göteborg 00:46:46 47,90
44 Anton Hemlin IK Uven 00:49:57 56,16
45 Stefan Olofsson OK Gisle 00:50:02 56,37
46 Simon Börjeson Ryda SK 00:52:56 63,90
47 Christoffer Olsson Uddevalla OK 00:55:46 71,25
48 Sven Larsson Leksands OK 00:58:17 77,78
49 Olof Carlson Tolered-Utby Ol-klubb 01:06:13 98,36
50 Oskar Vigren Sävedalens AIK 01:09:32 106,97
51 Anders Sjöberg OK Reftele 01:10:57 110,64
52 Wojciech Wiktor Göteborg-Majorna OK 01:32:29 166,51
53 Jan Grahn IK Uven 01:40:30 187,31
Erik Melén Motala AIF OL

Annonser

Bagheera