Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #3, lång (WRE), med publiktävling - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Elin Carlsson OK Pan-Kristianstad 01:09:55 5,11
2 Tilda Johansson OK Orion 01:10:25 5,57
3 Elin Pettersson IFK Göteborg 01:12:59 7,92
4 Louise Lundgren Växjö OK 01:14:25 9,23
5 Elvira Björklund Trollhättans SOK 01:15:11 9,93
6 Amanda Berggren Tullinge SK 01:17:58 12,47
7 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 01:18:42 13,14
8 Isabel Salén IFK Mora OK 01:18:57 13,37
9 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 01:19:26 13,81
10 Line Cederberg OK Pan-Kristianstad 01:20:24 14,70
11 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 01:21:40 15,86
12 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 01:22:23 16,51
13 Fanny Asketun OK Roxen 01:22:30 16,62
14 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 01:22:43 16,82
15 Julia Hed OK Skogsfalken 01:28:12 21,83
16 Sandra Näslund Västerås SOK 01:28:30 22,10
17 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 01:28:42 22,29
18 Moa Gustafsson Uddevalla OK 01:28:55 22,48
19 Josefin Erlandsson OK Milan 01:29:13 22,76
20 Magdalena Vande Voorde Tullinge SK 01:30:27 23,89
21 Aleksandra Hornik OK Kolmården 01:30:30 23,93
22 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 01:30:57 24,34
23 Märta Berggren OK Kolmården 01:31:09 24,53
24 Annie Önsten IK Hakarpspojkarna 01:31:20 24,69
25 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 01:33:03 26,26
26 Hanna Korhonen OK Ravinen 01:33:12 26,40
27 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 01:35:24 28,41
28 Märta Ransjö Zander OK Tyr 01:36:44 29,63
29 Maria Gorczyca Täby OK 01:37:27 30,28
30 Moa Hedegård OK Kolmården 01:38:45 31,47
31 Klara Yngvesson Umeå OK 01:39:13 31,90
32 Frida Junegard Tullinge SK 01:43:06 35,45
33 Kajsa Johansson Jönköpings OK 01:43:25 35,74
34 Emma Helmersson Västerås SOK 01:44:18 36,55
35 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 01:44:29 36,71
36 Erica Eriksson Hjärnarps OL 01:48:27 40,34
37 Josefine Höög Hagaby GoIF Örebro 01:48:29 40,37
38 Johanna Henriksson OK Tisaren 01:49:15 41,07
39 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 01:53:33 45,00
40 Karin Hagwall Lunds OK 01:59:16 50,23
41 Emma Kindbom IF Hagen 02:07:08 57,42
42 Julia Eriksson OK Kolmården 02:10:30 60,50
Anna Kristiansson Trollhättans SOK
Moa Pettersson Karlskrona SOK
Sara Kindlund OK Tranan
Sara Hägnander Lidköpings VSK
Hedwig Haas Sundsvalls OK
Emma Bengtsson Årsunda IF

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr