Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #4, medel (WRE), med publiktävling - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tilda Johansson OK Orion 00:41:16 3,94
2 Elin Pettersson IFK Göteborg 00:43:12 6,88
3 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 00:43:41 7,61
4 Hanna Lindström OK Tranan 00:43:47 7,76
5 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:44:25 8,72
6 Isabel Salén IFK Mora OK 00:44:26 8,75
7 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 00:44:53 9,43
8 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:45:29 10,35
9 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:45:34 10,47
10 Amanda Berggren Tullinge SK 00:46:14 11,49
11 Moa Pettersson Karlskrona SOK 00:46:54 12,50
12 Elvira Björklund Trollhättans SOK 00:47:30 13,41
13 Louise Lundgren Växjö OK 00:48:12 14,48
14 Fanny Asketun OK Roxen 00:49:09 15,92
15 Elin Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:49:11 15,97
16 Hedwig Haas Sundsvalls OK 00:49:22 16,25
17 Klara Yngvesson Umeå OK 00:49:26 16,35
18 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:49:51 16,99
19 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:50:00 17,21
20 Sara Kindlund OK Tranan 00:50:58 18,68
21 Frida Junegard Tullinge SK 00:51:32 19,54
22 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 00:52:21 20,79
23 Erica Edman Leksands OK 00:53:25 22,41
24 Märta Berggren OK Kolmården 00:53:46 22,94
25 Magdalena Vande Voorde Tullinge SK 00:54:36 24,21
26 Hanna Åberg OK Landehof 00:55:38 25,78
27 Märta Ransjö Zander OK Tyr 00:55:49 26,06
28 Julia Hed OK Skogsfalken 00:55:52 26,13
29 Sandra Näslund Västerås SOK 00:55:53 26,16
30 Annie Önsten IK Hakarpspojkarna 00:56:34 27,20
31 Maria Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 00:59:02 30,95
32 Line Cederberg OK Pan-Kristianstad 00:59:25 31,53
33 Hanna Korhonen OK Ravinen 00:59:27 31,58
34 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:59:55 32,29
35 Erica Eriksson Hjärnarps OL 01:00:22 32,98
36 Emma Helmersson Västerås SOK 01:00:24 33,03
37 Emma Bengtsson Årsunda IF 01:00:26 33,08
38 Aleksandra Hornik OK Kolmården 01:00:30 33,18
39 Moa Hedegård OK Kolmården 01:01:48 35,15
40 Josefine Höög Hagaby GoIF Örebro 01:04:20 39,01
41 Julia Eriksson OK Kolmården 01:04:45 39,64
42 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 01:05:38 40,98
43 Karin Hagwall Lunds OK 01:08:53 45,92
44 Sara Hägnander Lidköpings VSK 01:09:15 46,48
45 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 01:10:06 47,77
46 Josefin Erlandsson OK Milan 01:13:25 52,82
47 Maria Gorczyca Täby OK 01:14:16 54,11
48 Emma Kindbom IF Hagen 01:22:45 67,01
49 Johanna Henriksson OK Tisaren 01:33:30 83,35
Emma Nilsson OK Tranan
Hanna Gustavsson OK Tyr
Emelie Andersson Vänersborgs SK
Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF
Kajsa Johansson Jönköpings OK
Viola Eckermark Göteborg-Majorna OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr