Svenska Orienteringsförbundet

Friskusträffen - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Martin Regborn Hagaby GOIF 00:27:51 1,96
2 Marcus Millegård Sävedalens AIK 00:29:36 6,70
3 Tobias Ahnoff Göteborg-Majorna OK 00:32:06 13,47
4 Magnus Carlstedt Sävedalens AIK 00:33:28 17,17
5 Mattis Hallberg IK Uven 00:33:30 17,26
7 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:33:41 17,75
9 Petter Jönsson Göteborg-Majorna OK 00:34:03 18,75
10 Emil Lauri Järla Orientering 00:34:07 18,93
11 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK 00:34:49 20,82
12 Henrik Bengtsson Falkenbergs OK 00:35:11 21,81
13 Nils Wallentin Tärk Halmstad OK 00:35:31 22,72
14 Simon Larsson Sävedalens AIK 00:35:36 22,94
15 Björn Karlsson Halmstad OK 00:36:06 24,30
16 Rasmus Blockgren Falkenbergs OK 00:36:30 25,38
17 Mattias Karlsson IK Trenne Ullared 00:36:59 26,69
18 Rasmus Leo Växjö OK 00:37:45 28,76
18 Johan Olson IK Uven 00:37:45 28,76
20 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 00:38:32 30,88
21 Gustav Boquist IK Uven 00:39:23 33,19
22 Håkan Andersson Halmstad OK 00:39:38 33,86
23 Albin Claesson Sävedalens AIK 00:39:53 34,54
24 Fredrik Andersson IF Rigor 00:39:54 34,58
25 Johan Antonsson OK Löftan 00:40:17 35,62
26 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 00:40:43 36,80
27 Viktor Hermansson OK Stigen 00:40:57 37,43
28 Erik Memmi Halmstad OK 00:41:37 39,23
29 Adam Georgsson Karlskrona SOK 00:41:39 39,32
30 Jan-Olof Svensson Halmstad OK 00:41:56 40,09
31 Jesper Nelsén Falkenbergs OK 00:45:51 50,69
32 Albin Andersson Falkenbergs OK 00:45:55 50,87
33 Sven-Åke Bengtsson Falkenbergs OK 00:47:55 56,29
34 Simon Engel Hässleholms OK 00:50:57 64,50
35 Andreas Karlsson Sävedalens AIK 00:51:59 67,30
36 Johan Hagström Falkenbergs OK 00:52:05 67,57
37 Niclas Ståhl IK Uven 00:52:14 67,98
38 Fredrik Regborn Hagaby GOIF 00:58:28 84,85
39 Ola Wallnäs Falkenbergs OK 01:35:54 186,20
Claes Andersson Falkenbergs OK

Annonser