Stockholm City Cup, #1 - H12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Marcus Stenebo
|
Attunda OK |
00:08:45 |
62,75 |
|
2 |
Ludvig Lange
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:08:54 |
65,08 |
|
3 |
Johan Fochsen
|
Waxholms OK |
00:10:09 |
84,54 |
|
4 |
Niklas Erlandsson
|
OK Södertörn |
00:10:53 |
95,95 |
|
5 |
Axel Friberger
|
Järla Orientering |
00:11:07 |
99,58 |
|
6 |
Max Österberg
|
Gustavsbergs OK |
00:11:14 |
101,40 |
|
7 |
Elis Ivers
|
Attunda OK |
00:11:19 |
102,70 |
|
8 |
Max Österling
|
OK Södertörn |
00:11:23 |
103,74 |
|
9 |
Hannes Lindqvist
|
IFK Enskede |
00:11:32 |
106,07 |
|
10 |
Åke Falkenström
|
Skogsluffarnas OK |
00:11:33 |
106,33 |
|
11 |
Erik Lundquist
|
OK Ravinen |
00:11:35 |
106,85 |
|
11 |
Elis Forsberg Rundström
|
IFK Enskede |
00:11:35 |
106,85 |
|
13 |
Gustaf Hofstedt
|
Täby OK |
00:11:39 |
107,89 |
|
14 |
Svante Sandvik
|
Attunda OK |
00:11:40 |
108,15 |
|
15 |
Björn Renner
|
OK Södertörn |
00:11:50 |
110,74 |
|
16 |
Jens Fochsen
|
Waxholms OK |
00:11:54 |
111,78 |
|
17 |
Erik Månsson
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:12:20 |
118,52 |
|
18 |
Sixten Lindqvist
|
Skogsluffarnas OK |
00:12:26 |
120,08 |
|
19 |
Filip Hatlen
|
Tullinge SK |
00:12:34 |
122,15 |
|
20 |
Axel Rystedt
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:12:52 |
126,82 |
|
21 |
Simon Stridh
|
Skogsluffarnas OK |
00:12:57 |
128,12 |
|
22 |
Filip Lindqvist
|
Täby OK |
00:13:03 |
129,68 |
|
23 |
Albert Nord
|
Snättringe SK |
00:13:34 |
137,72 |
|
24 |
Melker Gardby
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:13:35 |
137,98 |
|
25 |
Noa Berglund
|
Täby OK |
00:13:43 |
140,05 |
|
26 |
Axel Trofast
|
Tullinge SK |
00:13:44 |
140,31 |
|
27 |
Arvid Myrberger
|
Tullinge SK |
00:13:59 |
144,20 |
|
28 |
Ludvig Ferdman
|
Tullinge SK |
00:14:26 |
151,21 |
|
29 |
Hugo Lindskog
|
OK Ravinen |
00:15:04 |
161,06 |
|
30 |
Erik Nederheim
|
Haninge SOK |
00:15:27 |
167,03 |
|
31 |
Hugo Jaremalm
|
Täby OK |
00:15:58 |
175,07 |
|
32 |
Henning Falkenström
|
Skogsluffarnas OK |
00:17:12 |
194,27 |
|
33 |
Gustav Storell
|
Haninge SOK |
00:17:21 |
196,60 |
|
34 |
Ludvig Nord
|
Snättringe SK |
00:18:15 |
210,61 |
|
35 |
Viktor Zilling
|
OK Södertörn |
00:18:32 |
215,02 |
|
36 |
Måns Edgren
|
Skarpnäcks OL |
00:20:20 |
243,04 |
|
37 |
Melker Goetzinger
|
Skogsluffarnas OK |
00:21:13 |
256,79 |
|
38 |
Petter Fochsen
|
Waxholms OK |
00:21:50 |
266,38 |
|
39 |
Lukas Sjöblom
|
Attunda OK |
00:22:33 |
277,54 |
|
40 |
Olof Nordlund
|
Järla Orientering |
00:22:39 |
279,10 |
|
41 |
Alexander Magnvall
|
OK Södertörn |
00:23:47 |
296,73 |
|
42 |
Ture Johansson
|
Skogsluffarnas OK |
00:28:40 |
300,00 |
|
|
Henrik Svensson
|
OK Ravinen |
|
|
|
|
Olle Synnermark
|
Skogsluffarnas OK |
|
|