Svenska Orienteringsförbundet

Hallands 3-dagars 2016 etapp 1, medel - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Emma Ling IK Hakarpspojkarna 00:25:38 19,18
2 Jennifer Davidson Göteborg-Majorna OK 00:27:35 25,07
4 Hilda Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:27:57 26,17
5 Sofia Palm FK Boken 00:28:56 29,14
6 Märta Ljungberg Sjövalla FK 00:29:54 32,05
7 Alma Hjertberg Hestra IF 00:30:28 33,76
8 Eleonora Alinder Sjövalla FK 00:31:14 36,07
9 Clara Johansson OK Skärmen 00:32:41 40,45
10 Moa Skoog IF Hagen 00:32:50 40,90
11 Amanda Karmetun OK Njudung 00:33:07 41,76
12 Olivia Asp IFK Göteborg 00:33:17 42,26
13 Emma Eriksson Annebergs GIF 00:34:02 44,52
14 Klara Persson Halmstad OK 00:34:25 45,68
15 Nike Pruth IK Hakarpspojkarna 00:35:44 49,65
16 Thilda Seldén IF Rigor 00:35:49 49,90
17 Clara Samuelsson OK Vivill 00:36:02 50,55
18 Hanna Gabrielsson Kungälvs OK 00:36:27 51,81
20 Erica Bogren IF Hagen 00:36:33 52,11
22 Frida Johansson OK Skärmen 00:36:40 52,46
24 Emely Weihart Hestra IF 00:37:50 55,98
25 Thea Fagerström IFK Göteborg 00:38:23 57,64
26 Thea Bökman Helsingborgs SOK 00:39:39 61,46
27 Maja Bergqvist Korsnäs IF OK 00:40:06 62,82
28 Julia Lindblad Sävedalens AIK 00:40:49 64,98
30 Malin Kindbom IF Hagen 00:41:31 67,09
31 Linn Aldén OK Roxen 00:41:55 68,30
33 Sofia Elverlind OK Tranan 00:44:02 74,68
34 Ebba Lind OK Skärmen 00:44:03 74,73
35 Unni Granfors IF Rigor 00:45:26 78,90
36 Johanna Svensson OK Löftan 00:45:41 79,66
37 Linnea Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK 00:47:44 85,84
38 Emma Ivarsson OK Kullingshof 00:48:11 87,20
39 Elsa Sjöö OK Landehof 00:53:09 102,18
40 Tilda Henningsson IK Trenne Ullared 00:53:10 102,23
41 Alvina Axelsson OK Nackhe 00:55:37 109,62
42 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:56:55 113,54
43 Matilda Holm OK Djerf 00:57:03 113,94
44 Tova Jansson Vänersborgs SK 00:58:56 119,62
45 Linn Risto OK Linné 01:01:06 126,16
46 Karolina Rönnbäck OK Eken 01:01:10 126,36
47 Matilda Åkesson OK Landehof 01:07:23 145,11
48 Tove Karlsson Järla Orientering 01:18:20 178,14
49 Annielle Antonsson Fjärås AIK 01:21:14 186,88
50 Julia Arvidsson IF Rigor 01:21:55 188,94
51 Linnea Williamsson Tolered-Utby Ol-klubb 01:22:21 190,25
Nora Holmgård Kils OK

Annonser

Bagheera