Svenska Orienteringsförbundet

Hallands 3-dagars 2016 etapp 1, medel - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Carina Svensson Bredaryds SOK 00:23:00 6,56
3 Anette Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:26:02 15,09
4 Charlotte Flansbjer OK Djerf 00:26:45 17,11
5 Pia Johansson OK Landehof 00:27:53 20,29
6 Annika Ericsson Växjö OK 00:29:04 23,62
7 Helena Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:29:11 23,95
8 Åsa Jellvert Göteborg-Majorna OK 00:29:43 25,45
9 Sara Lorén OK Landehof 00:31:16 29,81
10 Kristina Ljunggren Linköpings OK 00:31:25 30,23
11 Maria Bogren IF Hagen 00:32:32 33,37
12 Ylva Olm Kils OK 00:32:59 34,64
13 Marina Johansson OK Njudung 00:33:01 34,73
15 Jeanette Larsson FK Friskus-Varberg 00:33:35 36,32
16 Jeanette Jansson Guyancourt Orientation 78 00:33:46 36,84
17 Camilla Engel OK Ravinen 00:33:50 37,03
18 Weronica Zederin OK Nackhe 00:34:14 38,15
19 Annika Kuhlin Göteborg-Majorna OK 00:34:31 38,95
20 Berit Bengtsson OK Lindéna 00:34:58 40,21
21 Anna Ljungqvist Lunds OK 00:35:01 40,36
22 Åsa Josarp FK Friskus-Varberg 00:36:17 43,92
24 Helena Andersson SOK Aneby 00:37:08 46,31
25 Anna-Karin Lövgren Avesta OK 00:38:00 48,75
26 Annelie Johansson OK Skärmen 00:38:01 48,79
27 Marie Olsson Örkelljunga FK 00:39:23 52,64
28 Ann-Sofie Brink Markaryds FK 00:40:55 56,95
29 Catarina Bengtsson OK Nackhe 00:41:05 57,42
30 Gith Tellsén OK Roxen 00:41:14 57,84
31 Åse Fuxborg Sjövalla FK 00:42:58 62,71
32 Camilla Weihart OK Orinto 00:43:47 65,01
33 Yvonne Eklund Avesta OK 00:45:11 68,95
34 Åsa Detterfelt Linköpings OK 00:45:56 71,06
35 Gunilla Carlsson IK Trenne Ullared 00:45:59 71,20
36 Karin Torstensson Falköpings AIK OK 00:47:19 74,95
37 Ulrica Rudberg OK Bävern 00:47:53 76,54
39 Katarina Ring Halmstad OK 00:52:37 89,86
40 Liselott Roth Linköpings OK 00:53:38 92,72
41 Kajsa Nordin Ulricehamns OK 00:54:27 95,01
42 Anna Grahn IK Uven 00:56:30 100,78
43 Ann-Louise Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:56:55 101,95
44 Anna Ericson Avesta OK 00:57:50 104,53
46 Ylva Ekberg Skattkärrs SOK 01:00:43 112,64
47 Eva Engman OK Denseln 01:03:03 119,20
48 Caroline Liljebjörn Nybro OK 01:05:29 126,04
51 Mona Rosberg Växjö OK 01:11:32 143,06
Carina Thynell Härlövs IF

Annonser

Bagheera