Svenska Orienteringsförbundet

Hallands 3-dagars 2016 etapp 2, lång - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Carina Svensson Bredaryds SOK 00:36:28 7,42
2 Anette Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:38:10 10,47
4 Charlotte Flansbjer OK Djerf 00:43:27 19,97
5 Weronica Zederin OK Nackhe 00:44:03 21,05
6 Kristina Ljunggren Linköpings OK 00:45:05 22,91
7 Pia Johansson OK Landehof 00:47:23 27,04
8 Maria Bogren IF Hagen 00:48:49 29,62
9 Helena Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:49:55 31,59
10 Annika Ericsson Växjö OK 00:50:20 32,34
11 Jeanette Jansson Guyancourt Orientation 78 00:50:59 33,51
12 Sara Lorén OK Landehof 00:51:21 34,17
13 Åsa Jellvert Göteborg-Majorna OK 00:52:19 35,91
14 Camilla Engel OK Ravinen 00:52:54 36,96
15 Åsa Josarp FK Friskus-Varberg 00:53:11 37,47
16 Catarina Bengtsson OK Nackhe 00:53:42 38,39
17 Ylva Olm Kils OK 00:57:15 44,78
18 Jeanette Larsson FK Friskus-Varberg 00:57:29 45,20
19 Berit Bengtsson OK Lindéna 00:57:30 45,22
20 Karin Torstensson Falköpings AIK OK 00:57:53 45,91
21 Annelie Johansson OK Skärmen 00:58:23 46,81
22 Åse Fuxborg Sjövalla FK 00:59:03 48,01
23 Annika Kuhlin Göteborg-Majorna OK 01:00:14 50,14
24 Ann-Sofie Brink Markaryds FK 01:00:36 50,80
25 Marie Olsson Örkelljunga FK 01:01:31 52,44
26 Anna Ljungqvist Lunds OK 01:01:34 52,53
27 Gith Tellsén OK Roxen 01:02:04 53,43
28 Gisela Lind FK Herkules 01:03:40 56,31
30 Ulrica Rudberg OK Bävern 01:05:28 59,54
31 Gunilla Carlsson IK Trenne Ullared 01:05:53 60,29
31 Marina Johansson OK Njudung 01:05:53 60,29
34 Åsa Detterfelt Linköpings OK 01:05:55 60,35
35 Liselott Roth Linköpings OK 01:07:59 64,07
36 Anna-Karin Lövgren Avesta OK 01:08:13 64,49
37 Ylva Ekberg Skattkärrs SOK 01:12:50 72,79
38 Carina Thynell Härlövs IF 01:14:25 75,63
39 Camilla Weihart OK Orinto 01:15:36 77,76
41 Eva Engman OK Denseln 01:17:38 81,41
42 Yvonne Eklund Avesta OK 01:20:54 87,29
43 Anna Grahn IK Uven 01:22:29 90,13
44 Caroline Liljebjörn Nybro OK 01:24:31 93,79
45 Helena Andersson SOK Aneby 01:27:41 99,48
47 Mona Rosberg Växjö OK 01:33:08 109,27
48 Kajsa Nordin Ulricehamns OK 01:34:04 110,95
50 Katarina Ring Halmstad OK 01:36:06 114,61
52 Anna Ericson Avesta OK 01:43:38 128,15
Ann-Louise Eliasson Göteborg-Majorna OK

Annonser

Bagheera