Sundbybergs IK, lång - H45
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Allan Mogensen
|
OK Ravinen |
00:41:15 |
15,55 |
|
2 |
Martin Bellander
|
Gustavsbergs OK |
00:44:31 |
22,60 |
|
3 |
Björn Andersson
|
Bredaryds SOK |
00:44:37 |
22,81 |
|
4 |
Olof Smitt
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:45:15 |
24,18 |
|
5 |
Fredrik Sone
|
Attunda OK |
00:46:45 |
27,42 |
|
6 |
Johan Hofstedt
|
Vallentuna-Össeby OL |
00:48:51 |
31,95 |
|
7 |
Niklas Cedstedt
|
Vallentuna-Össeby OL |
00:49:25 |
33,17 |
|
8 |
Eric Roller
|
Järfälla OK |
00:49:52 |
34,14 |
|
9 |
Juha Loenberg
|
Skarpnäcks OL |
00:49:54 |
34,21 |
|
10 |
Kjell Almgren
|
OK Ravinen |
00:51:04 |
36,73 |
|
11 |
Alistair Landels
|
Stora Tuna OK |
00:51:14 |
37,09 |
|
12 |
Tomas Jonsson
|
Järfälla OK |
00:51:40 |
38,02 |
|
13 |
Henrik Erlandsson
|
OK Södertörn |
00:51:56 |
38,60 |
|
14 |
Mattias Boman
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:52:41 |
40,22 |
|
15 |
Simon Sandgren
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:52:42 |
40,25 |
|
16 |
Christopher Lindqvist
|
IFK Enskede |
00:52:45 |
40,36 |
|
17 |
Stefan Berg
|
OK Ravinen |
00:52:51 |
40,58 |
|
18 |
Håkan Melin
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:53:06 |
41,11 |
|
19 |
Pontus Gille
|
OK Roslagen |
00:53:27 |
41,87 |
|
20 |
Joakim Persson
|
Haninge SOK |
00:53:38 |
42,26 |
|
21 |
Patrik Leickt
|
Tullinge SK |
00:53:46 |
42,55 |
|
22 |
Ola Carlén
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:54:02 |
43,13 |
|
23 |
Johan Sundin
|
Waxholms OK |
00:55:08 |
45,50 |
|
24 |
Per Lembre
|
Järla Orientering |
00:55:24 |
46,08 |
|
25 |
Ola Bovallius
|
Järfälla OK |
00:55:56 |
47,23 |
|
26 |
Ove Gustafsson
|
Järfälla OK |
00:57:42 |
51,04 |
|
27 |
Ulrik Ivers
|
Attunda OK |
00:58:09 |
52,01 |
|
28 |
Roger Lindén
|
Attunda OK |
00:58:10 |
52,04 |
|
29 |
Magnus Kjellstrand
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:59:47 |
55,53 |
|
30 |
Johan Lidmar
|
Snättringe SK |
01:00:28 |
57,01 |
|
31 |
Patrik Frisk
|
Gustavsbergs OK |
01:01:18 |
58,80 |
|
32 |
Christer Arksand
|
Vallentuna-Össeby OL |
01:01:20 |
58,88 |
|
33 |
Gunnar Hedin
|
Söders-Tyresö |
01:01:43 |
59,70 |
|
34 |
Mats Hainke
|
Snättringe SK |
01:03:22 |
63,26 |
|
35 |
Fredrik Örnlid
|
Täby OK |
01:03:24 |
63,33 |
|
36 |
Staffan Bjessmo
|
Bromma-Vällingby SOK |
01:04:11 |
65,02 |
|
37 |
Henrik Morast
|
Haninge SOK |
01:06:26 |
69,88 |
|
38 |
Magnus Grafström
|
Centrum OK |
01:06:39 |
70,35 |
|
39 |
Andreas Grunder
|
Järfälla OK |
01:06:54 |
70,89 |
|
40 |
Olle Sandén
|
OK Södertörn |
01:07:03 |
71,21 |
|
41 |
Johan Carlenstam
|
Väsby OK |
01:07:05 |
71,28 |
|
42 |
Fredrik Andersson
|
OK Södertörn |
01:07:15 |
71,64 |
|
43 |
Hans-Christian Höie
|
Skogsluffarnas OK |
01:08:59 |
75,38 |
|
44 |
Jonatan Lindell
|
Gustavsbergs OK |
01:10:06 |
77,79 |
|
45 |
Per Damberg
|
IFK Lidingö SOK |
01:12:50 |
83,69 |
|
46 |
Anders Hedberg
|
OK Södertörn |
01:13:20 |
84,76 |
|
47 |
Tomas Glanshed
|
Haninge SOK |
01:15:55 |
90,34 |
|
48 |
Robert Cederholm
|
Länna IF |
01:18:30 |
95,91 |
|
49 |
Svante Jonsell
|
Vallentuna-Össeby OL |
01:19:15 |
97,53 |
|
50 |
Johan Wallin
|
Strängnäs-Malmby OL |
01:22:17 |
104,07 |
|
|
Mats Lundbäck
|
Järfälla OK |
|
|