Svenska Orienteringsförbundet

Mälarhöjdens IK OK, medel - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:29:15 3,49
2 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:29:57 4,98
3 Signe Klinting Järla Orientering 00:30:10 5,45
4 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:32:03 9,46
4 Elsa Jansson Järla Orientering 00:32:03 9,46
6 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:32:50 11,13
7 Sofia Törnqvist IFK Lidingö SOK 00:33:13 11,94
8 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 00:33:18 12,12
9 Sandra Boström OK Linné 00:33:59 13,58
10 Maria Von Schmalensée Attunda OK 00:34:52 15,46
11 Lenka Zatloukalova Tullinge SK 00:35:13 16,20
12 Emma Dahlstedt IFK Lidingö SOK 00:35:49 17,48
13 Carolin Svensson Haninge SOK 00:35:50 17,52
14 Dora Szerencsi Järla Orientering 00:36:13 18,33
15 Jutta Jussila IFK Lidingö SOK 00:38:40 23,55
16 Ulrika Lindstam OK Linné 00:38:51 23,94
17 Hanna Brus Snättringe SK 00:39:53 26,14
18 Emma Tarandi IFK Lidingö SOK 00:39:55 26,21
19 Karin Fägerlind Centrum OK 00:40:54 28,31
20 Katrina Bergander OK Linné 00:41:28 29,51
21 Anna Elffors OK Trian 00:42:12 31,08
22 Frida Emanuelsson OK Pan-Kristianstad 00:42:19 31,32
23 Magdalena Olsson IFK Mora OK 00:42:37 31,96
24 Emelie Holmström Järla Orientering 00:42:47 32,32
25 Josefin Persson Järla Orientering 00:43:36 34,06
26 Gro Dahlbom Centrum OK 00:44:14 35,41
27 Elin Sundqvist Tullinge SK 00:44:58 36,97
28 Sanna Batz Skarpnäcks OL 00:45:44 38,60
29 Lena Öhman Centrum OK 00:45:47 38,71
30 Erica Hellgren OK Älvsjö-Örby 00:46:52 41,02
31 Alexandra Sundgren OK Roslagen 00:49:25 46,45
32 Elisabeth Ahlgren Linköpings OK 00:49:32 46,69
33 Jo Stevenson Södertälje-Nykvarn OF 00:49:33 46,73
34 Jennifer Warg Tumba-Mälarhöjden OK 00:49:51 47,37
35 Caroline Ivarsson Sundbybergs IK 00:53:43 55,61
35 Ebba Westerberg OK Kolmården 00:53:43 55,61
37 Isabelle Sjöberg OK Österåker 00:59:43 68,38
38 Sarah-Jane Barrable OK Ravinen 01:01:15 71,65
39 Therese Persson Snättringe SK 01:03:25 76,26
40 Anna Johansson Järla Orientering 01:05:06 79,85
41 Karin Skog Skogsluffarnas OK 01:21:41 115,17
Anna Maria Roubert OK Ravinen
Therese Rosendahl Ärla IF
Josefine Klintberg OK Ravinen
Emma Bromark Långhundra IF
Moa Kjellstrand Centrum OK
Ronja Hill Tumba-Mälarhöjden OK

Annonser

Bagheera