Svenska Orienteringsförbundet

Mälarhöjdens IK OK, medel - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Rassmus Andersson OK Linné 00:31:29 0,60
2 Olle Boström Järla Orientering 00:31:39 0,99
3 Simon Hector Snättringe SK 00:34:18 7,22
4 Oskar Daniels Attunda OK 00:34:37 7,97
5 Niklas Sundqvist Tullinge SK 00:36:04 11,38
6 Johan Hamelius OK Linné 00:36:35 12,59
7 Magnus Glännefors Tullinge SK 00:36:47 13,06
8 Jacob Lindstam OK Ravinen 00:37:20 14,36
9 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:37:33 14,87
10 Leonas Mockunas Hellas Orientering 00:37:36 14,98
11 Anders Hedman IFK Lidingö SOK 00:37:54 15,69
12 Göran Thimberg Söders-Tyresö 00:38:20 16,71
12 Henrik Persson Tullinge SK 00:38:20 16,71
14 Simon Lundin Finspångs SOK 00:38:21 16,75
15 David Bejbom Järla Orientering 00:38:46 17,73
16 Robert Wallsten Tullinge SK 00:39:04 18,43
17 Martin Larbo IFK Lidingö SOK 00:39:17 18,94
18 Lars Håkan Sandvik Attunda OK 00:39:59 20,59
19 Axel Mattsson Järla Orientering 00:40:15 21,22
20 Markus Adolfsson Tullinge SK 00:40:26 21,65
21 Martin Hunhammar OK Ravinen 00:40:31 21,84
22 Mattias Johansson IFK Lidingö SOK 00:40:58 22,90
23 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 00:41:04 23,14
24 Andrey Lamov IFK Mora OK 00:41:56 25,17
25 Jefta Langerak Järfälla OK 00:42:09 25,68
26 Linus Kajsajuntti IFK Lidingö SOK 00:42:24 26,27
26 Karl Enges Attunda OK 00:42:24 26,27
28 Erik Lind OK Linné 00:42:26 26,35
29 Mikael Jansson IFK Lidingö SOK 00:42:28 26,43
30 Nick Barrable OK Ravinen 00:42:37 26,78
31 Andrew Quin IFK Lidingö SOK 00:43:01 27,72
32 David Hector Snättringe SK 00:43:17 28,35
33 Erik Mattsson Järla Orientering 00:43:31 28,90
34 Simon Sanderi Hagaby GoIF Örebro 00:44:26 31,05
35 Andreas Bjärkmar Sävedalens AIK 00:44:33 31,33
35 Hans Olof Amblie IFK Lidingö SOK 00:44:33 31,33
37 David Pettersson OK Ravinen 00:44:35 31,41
38 Jerk Rönnols Centrum OK 00:44:49 31,95
39 Fredrik Persson Domnarvets GOIF 00:44:59 32,35
40 Simon Mellin Sundbybergs IK 00:45:24 33,33
41 Oskar Backlund Ärla IF 00:45:43 34,07
42 Peder Kock Järla Orientering 00:45:48 34,27
43 Simon Markendahl OK Klyftamo 00:45:57 34,62
44 Magnus Falkenström Skogsluffarnas OK 00:46:09 35,09
45 Martin Karlsson Centrum OK 00:46:54 36,85
46 Mattias Olofsson OK Enen 00:47:34 38,42
47 Lars Jakobsson Centrum OK 00:47:48 38,97
47 Johan Lindqvist Täby OK 00:47:48 38,97
49 Robert Hanning Järla Orientering 00:47:55 39,24
50 John Hartley Söders-Tyresö 00:48:13 39,95
51 Oskar Gustafsson Centrum OK 00:49:12 42,26
52 Sverker Lenas Centrum OK 00:49:17 42,46
53 Hugo Flordal Snättringe SK 00:49:25 42,77
54 Torbjörn Kölzow OK Ravinen 00:50:28 45,24
55 Tintin Karlberg Tullinge SK 00:52:32 50,10
56 Joakim Olsson Väsby OK 00:53:11 51,63
57 Aleksandr Manoilov Järfälla OK 00:55:39 57,43
58 Hugo Dahlberg Haninge SOK 00:56:07 58,53
59 Jonathan Andersson Hagaby GoIF Örebro 00:57:45 62,37
60 Petter Lind Skogsluffarnas OK 00:57:58 62,88
61 Simon Bohman Rånäs OK 00:58:31 64,17
62 Tobias Andersson OK Österåker 01:04:36 78,48
63 Jonas Holmgren Västerbergslagens OL 01:09:08 89,14
65 Jimmy Andersson OK Kullingshof 01:12:00 95,88
66 Emil Thalin Forsa OK 01:13:56 100,43
67 Gustav Delén Centrum OK 01:15:31 104,15
68 Oliver Hagman OK Roslagen 01:46:42 177,48
Mikael Andersson Järla Orientering
Martin Holth Johannessen Kamrat och IF KIF
Casper Giding Kamrat och IF KIF
Jonas Kjäll Centrum OK
Kalle Bergman OK Ravinen
Niclas Sjögren Haninge SOK
Fredrik Sone Attunda OK

Annonser