Svenska Orienteringsförbundet

Ösaträffen, dag 1, medel - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Linda Lindkvist Leksands OK 00:37:28 6,11
2 Gunilla Svärd IF Thor 00:38:28 7,83
3 Annica Gustafsson IFK Lidingö SOK 00:38:40 8,17
4 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 00:39:43 9,97
5 Annika Östman Domnarvets GOIF 00:40:54 12,00
6 Lisa Andersson Ärla IF 00:41:49 13,57
7 Maria Sjölander OK Rodhen 00:42:08 14,12
8 Rebecka Lindberg OK Roslagen 00:42:15 14,32
9 Sara Sjökvist Järla Orientering 00:42:35 14,89
10 Elin Dahlin Domnarvets GOIF 00:42:51 15,35
11 Frida Sandberg Säterbygdens OK 00:42:59 15,58
12 Linda Byström Stora Tuna OK 00:43:28 16,40
13 Matilda Andersson OK Kåre 00:43:30 16,46
14 Stina Granefelt OK Tyr 00:43:32 16,52
15 Amy Rankka Linköpings OK 00:43:42 16,80
16 Jessica Tullie Domnarvets GOIF 00:44:08 17,55
17 Magdalena Olsson IFK Mora OK 00:44:17 17,81
18 Karin Stenback Kvarnsvedens GOIF OK 00:44:19 17,86
19 Elin Dahlstedt Tysk OK Kåre 00:45:20 19,61
20 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:45:28 19,84
21 Maria Nilsson Domnarvets GOIF 00:45:58 20,69
22 Moa Enmark Göteborg-Majorna OK 00:46:04 20,86
23 Olga Panchenko IFK Mora OK 00:46:07 20,95
24 Sofie Landqvist Köping-Kolsva OK 00:46:13 21,12
25 Malin Sørensen Nydalens SK 00:46:26 21,49
26 Lena Eliasson Domnarvets GOIF 00:46:35 21,75
27 Karin Elfving Domnarvets GOIF 00:46:36 21,78
28 Eva Elfving Domnarvets GOIF 00:46:52 22,24
29 Josefin Erlandsson OK Milan 00:47:01 22,49
30 Viktoria Helmersson OK Ravinen 00:47:07 22,67
31 Lisa Carlsson OK Linné 00:47:27 23,24
31 Petra Baljeu Leksands OK 00:47:27 23,24
33 Hanna Brus Snättringe SK 00:47:35 23,47
34 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 00:47:53 23,98
35 Anna Mårsell Stora Tuna OK 00:47:59 24,15
36 Erica Hellgren OK Älvsjö-Örby 00:48:16 24,64
37 Evgeniya Ryapolova IFK Mora OK 00:48:31 25,07
38 Sara Bengtsson Långhundra IF 00:48:38 25,27
39 Sara Hodler IFK Mora OK 00:49:59 27,58
40 Annika Ridell IF Thor 00:51:17 29,81
41 Karolina Højsgaard Domnarvets GOIF 00:51:52 30,81
42 Elisa Hamelius OK Linné 00:51:59 31,01
43 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:52:17 31,53
44 Ann-Sofi Karlsson Gävle OK 00:53:02 32,81
45 Stina Edejern IFK Bergvik 00:53:16 33,21
46 Jessica Söllvander OK Rodhen 00:53:17 33,24
47 Anne Bader OK Kåre 00:53:43 33,99
48 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 00:54:46 35,79
49 Julia Davidsson Ärla IF 00:56:36 38,93
50 Karin Valdemarsson Köping-Kolsva OK 00:56:58 39,56
51 Åsa Hedberg OK Linné 00:57:36 40,65
52 Ingela Eriksson Gävle OK 00:58:50 42,76
53 Frida Ingelsson Ockelbo OK 00:59:29 43,88
54 Kristin E Karlsson SOK Aneby 00:59:58 44,71
55 Sara Jonasson Centrum OK 01:00:36 45,79
56 Sara Forsberg OK Kolmården 01:04:16 52,08
57 Gro Dahlbom Centrum OK 01:05:49 54,74
58 Malin Rylander Stora Tuna OK 01:08:01 58,51
59 Elin Giding Vallentuna-Össeby OL 01:09:09 60,46
60 Louise Rohdén Sundsvalls OK 01:09:17 60,69
61 Anna Birkestål Köping-Kolsva OK 01:09:40 61,34
62 Hanne Stenback OK Kåre 01:11:15 64,06
63 Erika Blixt OK Hammaren 01:11:27 64,40
64 Pernilla Eriksson Gävle OK 01:13:52 68,55
65 Henny Samuelsson Centrum OK 01:15:52 71,98
66 Joanna Malmkvist Sävedalens AIK 01:16:39 73,32
67 Matilda Jonsson Linköpings OK 01:17:45 75,21
68 Emma Miléus Linköpings OK 01:20:26 79,81
69 Emma Johnsson Centrum OK 01:33:26 102,11
70 Linda Eriksson Gävle OK 01:52:06 134,13
71 Karin Skog Skogsluffarnas OK 02:03:30 153,68
Alice Hugosson IFK Lidingö SOK

Annonser

OOCup 2022