Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #2, lång (WRE), med Brösarpslången - W21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Emma Johansson Domnarvets GOIF 01:18:00 3,33
2 Alva Olsson Linköpings OK 01:18:03 3,37
3 Nadiya Volynska OK Orion 01:18:29 3,71
4 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 01:18:48 3,96
6 Anastasia Denisova Sävedalens AIK 01:20:19 5,17
7 Signe Klinting Järla Orientering 01:20:28 5,29
8 Sara Hagström Falköpings AIK OK 01:21:00 5,72
9 Josefin Tjernlund OK Tisaren 01:22:40 7,04
10 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 01:22:47 7,14
11 Ursula Kadan OK Pan-Kristianstad 01:23:20 7,58
12 Amilia Björklund Sävedalens AIK 01:24:14 8,29
13 Lilian Forsgren OK Tisaren 01:24:18 8,35
14 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 01:24:22 8,40
15 Susen Lösch Ärla IF 01:24:53 8,81
16 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 01:24:57 8,86
17 Lisa Risby OK Kåre 01:25:00 8,90
19 Maria Magnusson Sävedalens AIK 01:26:15 9,90
20 Vendula Horčičková Södertälje-Nykvarn OF 01:26:25 10,03
21 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 01:26:29 10,08
22 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 01:26:58 10,47
23 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 01:27:30 10,89
23 Anna Närhi IFK Göteborg 01:27:30 10,89
25 Karolin Ohlsson Järla Orientering 01:27:52 11,19
26 Irina Nyberg Hellas Orientering 01:28:52 11,98
27 Kristin Hylander Nyköpings OK 01:29:02 12,12
29 Julia Dahl Helsingborgs SOK 01:29:13 12,26
30 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 01:29:48 12,73
31 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 01:30:07 12,98
32 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 01:30:08 12,99
34 Isia Basset IFK Göteborg 01:30:58 13,66
35 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 01:31:16 13,89
36 Rebecka Nylin OK Tisaren 01:32:13 14,65
37 Samantha Saeger OK Linné 01:32:40 15,01
38 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 01:32:52 15,17
39 Frida Brogren Sävedalens AIK 01:33:08 15,38
40 Lia Patscheider OK Pan-Kristianstad 01:34:36 16,55
41 Frida Bakkman IFK Lidingö SOK 01:35:35 17,33
42 Nicole Ljungdahl OK Pan-Kristianstad 01:36:25 18,00
43 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 01:36:27 18,02
44 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 01:36:37 18,16
46 Filippa Johansson Jönköpings OK 01:37:22 18,75
47 Linnéa Claesdotter OK Denseln 01:39:13 20,23
48 Lovisa Persson OK Tisaren 01:39:34 20,51
49 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 01:40:27 21,21
50 Krystal Neumann Järla Orientering 01:40:34 21,30
51 Lisa Andersson Ärla IF 01:42:21 22,72
52 Louise Markstedt OK Södertörn 01:42:23 22,75
53 Kristin Olovsson Rehns BK 01:43:41 23,79
54 Frida Andersson Falkenbergs OK 01:44:09 24,16
55 Annika Björk OK Linné 01:46:30 26,03
56 Sanna Skoog Kils OK 01:48:31 27,64
57 Maria Von Schmalensée Attunda OK 01:51:16 29,83
58 Caroline Lindelöw Härlövs IF 01:55:41 33,34
59 Sarah-Jane Barrable OK Ravinen 02:00:39 37,30
60 Alicia Friberg Falköpings AIK OK 02:05:01 40,78
61 Junia Birgersson Visborgs OK 02:06:45 42,16
62 Angelica Engström Skåneslättens OL 02:07:56 43,10
63 Helen Hanstock Östersunds OK 02:16:59 50,31
Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK
Miri Thrane Ødum IFK Göteborg
Elsa Jansson Järla Orientering

Annonser

OOCup 2022