Svenska Orienteringsförbundet

Idre fjällorientering - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ludwig Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 01:04:09 1,49
2 Olle Kalered OK Denseln 01:05:32 3,10
3 Daniel Attås OK Tisaren 01:09:26 7,66
4 Erik Andersson OK Orion 01:09:58 8,28
5 Nils Spetz Ulricehamns OK 01:12:13 10,91
6 Rassmus Andersson OK Linné 01:12:30 11,24
7 Roman Ryapolov IFK Mora OK 01:12:36 11,36
9 Erik Boman Gävle OK 01:16:29 15,89
10 Olof Sandgren OK Orion 01:16:48 16,26
11 Gustav Hindér OK Tisaren 01:17:07 16,63
12 Per Eklöf OK Milan 01:17:35 17,18
13 Mattias Karlsson Malungs OK Skogsmårdarna 01:18:07 17,80
14 Tomas Hallmén OK Tisaren 01:18:31 18,27
15 Pontus Petersson OK Orion 01:18:37 18,39
17 Erik Sandh OK Roxen 01:20:37 20,72
18 Linus Bohman Malungs OK Skogsmårdarna 01:22:18 22,69
19 Tobias Eliasson Sundsvalls OK 01:22:21 22,75
20 Kristoffer Sideby Göteborg-Majorna OK 01:22:54 23,39
21 Albin Pettersson OK Tisaren 01:24:46 25,57
22 Anton Johansson OK Orion 01:25:44 26,70
23 Jonas Gustafsson OK Kåre 01:26:16 27,32
24 John Solbreck Långhundra IF 01:28:00 29,35
25 Artem Panchenko IFK Mora OK 01:28:57 30,46
26 Mattias Allared Tumba-Mälarhöjden OK 01:29:47 31,43
27 Johan Aronsson OK Tisaren 01:30:13 31,93
28 Jonas Lundberg Göteborg-Majorna OK 01:32:44 34,87
29 Rasmus Larsson OK Alehof 01:32:57 35,13
30 Jonas Vikström Köping-Kolsva OK 01:33:26 35,69
31 Emil Johansson OK Tisaren 01:34:47 37,27
32 Peter Fredricson IFK Mora OK 01:36:39 39,45
33 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 01:38:12 41,26
34 Gustav Boquist IK Uven 01:40:41 44,16
35 Martin Ankel OK Alehof 01:41:17 44,86
36 Sebastian Agerhäll OK Tisaren 01:41:33 45,17
37 Erik Skärberg Vänersborgs SK 01:43:50 47,84
38 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 01:44:21 48,44
39 Magnus Nordström OK Älvsjö-Örby 01:47:53 52,57
40 Magnus Björk OK Rodhen 01:53:00 58,55
41 Erik Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 01:54:50 60,69
42 Albin Sjöhed Gävle OK 02:03:22 70,65
44 Christoffer Johansson Trollhättans SOK 02:12:31 81,34
Simon Sjöhed Gävle OK
Jonas Andersson FK Friskus-Varberg
Oskar Sandberg Malungs OK Skogsmårdarna
Johan Antonsson OK Löftan

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion