Svenska Orienteringsförbundet

Sommarlägret, sprint - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 00:12:43 23,65
2 Nina Persson Haninge SOK 00:13:09 26,43
3 Ida Hofstedt Täby OK 00:13:45 30,29
4 Sara Möller OK Södertörn 00:14:03 32,22
5 Sofia Ivers Attunda OK 00:14:23 34,37
6 Maja Sandvik Attunda OK 00:14:25 34,58
7 Therese Nilsson OK Österåker 00:14:40 36,19
8 Matilda Lindh Sundbybergs IK 00:14:47 36,94
9 Marie-Chantal Ballnus Järfälla OK 00:14:54 37,69
10 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:15:21 40,59
11 Tilda Mårtensson OK Ravinen 00:15:27 41,23
12 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 00:15:34 41,98
13 Amelie Rajan IFK Lidingö SOK 00:15:36 42,19
14 Tove Sjöberg Tullinge SK 00:15:48 43,48
15 Lovisa Nilsson Attunda OK 00:15:52 43,91
15 Lovisa Svensson Tullinge SK 00:15:52 43,91
17 Katja Leickt Tullinge SK 00:15:55 44,23
18 Lisa Thunell IFK Lidingö SOK 00:15:56 44,34
19 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 00:15:58 44,55
20 Vilde Wold Sundbybergs IK 00:16:03 45,09
21 Åsa Sundström Järla Orientering 00:16:20 46,91
22 Sofia Edvardsson Järfälla OK 00:16:48 49,91
23 Johanna Laurin Gustavsbergs OK 00:17:03 51,52
24 Ella Broquist IFK Lidingö SOK 00:17:05 51,73
25 Johanna Pettersson Gustavsbergs OK 00:17:20 53,34
26 Ellinor Hamberg Järfälla OK 00:17:29 54,31
27 Emelie Lilja Tumba-Mälarhöjden OK 00:17:50 56,56
28 Petronella Hedenlund Täby OK 00:18:13 59,02
29 Maja Hoppe Waxholms OK 00:18:14 59,13
30 Alva Bladh Tullinge SK 00:19:00 64,06
31 Embla Kamsvåg Gustavsbergs OK 00:19:12 65,35
32 Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL 00:19:17 65,89
33 Tuva Falk Sundbybergs IK 00:19:18 65,99
34 Ester Andersson OK Södertörn 00:19:49 69,32
35 Martina Mäkelä Haninge SOK 00:19:58 70,28
36 Alma Hellström Attunda OK 00:20:01 70,60
37 Alma Embretsen Täby OK 00:20:59 76,82
38 Alice Hallmén Järfälla OK 00:21:04 77,36
39 Tove Karlsson Järla Orientering 00:21:52 82,50
40 Lovisa Göstas Källman Söders-Tyresö 00:22:06 84,00
41 Tilde Carlinger Skogsluffarnas OK 00:22:26 86,15
42 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:22:30 86,58
42 Lilo Kard Järla Orientering 00:22:30 86,58
44 Nora Lundin Skogsluffarnas OK 00:23:22 92,15
45 Greta Bäck Waxholms OK 00:25:05 103,19
46 Wilma Alm Järla Orientering 00:25:27 105,55
47 Ida Nordlund OK Älvsjö-Örby 00:27:30 118,74
48 Louise Lindell Gustavsbergs OK 00:31:04 141,68
49 Rut Johnsson Waxholms OK 00:31:57 147,36
50 Sofia Hagnell Skogsluffarnas OK 00:39:47 197,75

Annonser

Bagheera