Svenska Orienteringsförbundet

Tibrotrippeln, dag 3, lång - H60

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Thomas Sjöholm Mullsjö SOK 00:43:45 40,50
2 Per Lindgren IK Hakarpspojkarna 00:45:10 44,15
3 Kenneth Waltersson Bredaryds SOK 00:45:31 45,06
4 Olov Öström OK Tyr 00:46:01 46,35
5 Göran Carnander IK Hakarpspojkarna 00:46:28 47,51
6 Kjell Boman Söderhamns OK 00:47:49 50,99
7 Pierre Karlsson OK Alehof 00:49:05 54,26
8 Lennart Larsson Jönköpings OK 00:50:47 58,64
9 Bengt Kärrström Tullinge SK 00:51:40 60,92
10 Kjell Nero Nässjö OK 00:51:42 61,01
11 Tomas Olausson Askersunds OK 00:52:43 63,63
12 Thomas Albinsson Bredaryds SOK 00:52:50 63,93
13 Bill Andersson I 15 IF 00:53:27 65,52
14 Lennart Gustafsson Jönköpings OK 00:53:36 65,91
15 Svante Bjurgren IK Hakarpspojkarna 00:53:51 66,55
16 Owe Törnroth Hjobygdens OK 00:54:05 67,16
17 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 00:54:43 68,79
18 Ralf Lindgren NAIS Orienteringsklubb 00:59:21 80,74
19 Lars Grehn Mullsjö SOK 00:59:52 82,08
20 Hans Göran Pettersson KFUM Örebro OK 00:59:57 82,29
21 Gunnar Bejbom Uddevalla OK 01:01:38 86,64
22 Bo Andersson Falköpings AIK OK 01:03:11 90,63
23 Tommy Roos Falköpings AIK OK 01:03:27 91,32
24 Jan-Åke Emilsson Gudhems IF 01:04:01 92,78
25 Anders Alamaa IK Vikings OK 01:05:12 95,84
26 Thomas Almqvist Västerviks OK 01:08:06 103,32
27 Sven Granath Tjällmo-Godegårds OK 01:08:53 105,34
28 Tord Gustafsson OK Skogsstjärnan 01:09:41 107,40
29 Arne Alfredsson Uddevalla OK 01:12:57 115,83
30 Mats Sunesson OK Skogsstjärnan 01:15:50 123,27
31 Sören Karlsson Mullsjö SOK 01:16:41 125,46
32 Bernhard Grenabo Hjobygdens OK 01:17:07 126,58
33 Christer Forsgren OK Tisaren 01:19:14 132,04
34 Bo-Gunnar Josefsson Nässjö OK 01:20:34 135,48
35 Jouni Hansen-Haug Askersunds OK 01:20:59 136,56
36 Torbjörn Olsson Göteborg-Majorna OK 01:27:58 154,57

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr