Svenska Orienteringsförbundet

Tibrotrippeln, dag 2, medel - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ida Bengtsson OK Alehof 00:19:48 59,71
2 Stella Rangert IK Hakarpspojkarna 00:19:53 60,21
3 Tove Vallerius Gamleby OK 00:20:47 65,54
4 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 00:20:54 66,23
5 Tuva Östangård Gamleby OK 00:21:00 66,83
6 Alice Eriksson Tjällmo-Godegårds OK 00:21:13 68,11
7 Enni Lindskog OK Älme 00:21:31 69,89
8 Hanna Öberg Gamleby OK 00:21:42 70,97
9 Emma Zettervall Karlskrona SOK 00:21:45 71,27
10 Alva Ersson IFK Mora OK 00:21:55 72,26
11 Molly Granäng Kungälvs OK 00:22:03 73,05
12 Ebba Thern OK Skogshjortarna 00:22:07 73,44
13 Ebba Näsman Lerums SOK 00:22:09 73,64
14 Elin Axelsson Mullsjö SOK 00:22:37 76,41
15 Lovis Bergstrand Brattås CK 00:22:42 76,90
16 Sandra Ling IK Hakarpspojkarna 00:22:48 77,49
17 Lina Ås Lunds OK 00:23:40 82,63
18 Emma Olin IK Hakarpspojkarna 00:23:49 83,52
19 Elina Reinholdsson OK Alehof 00:23:51 83,72
20 Julia Westh Mullsjö SOK 00:24:24 86,98
21 Miia Roller Järfälla OK 00:24:38 88,36
22 Ella Pettersson Sävedalens AIK 00:24:45 89,05
24 Lisa Swartz OK Orion 00:25:19 92,41
25 Matilda Wallström Sävedalens AIK 00:25:35 93,99
26 Emma Karlsson OK Landehof 00:25:47 95,18
27 Lisa Eriksson OK Landehof 00:26:09 97,35
28 Elsa Hagström Kristinehamns OK 00:26:35 99,92
29 Matilda Asp IFK Göteborg 00:27:43 106,64
30 Linn De Boussard IFK Enskede 00:28:00 108,32
31 Emelie Forslund Kristinehamns OK 00:28:58 114,05
32 Ellen Norman Sävedalens AIK 00:29:33 117,50
33 Stina Nalbin Mullsjö SOK 00:30:15 121,65
34 Ellen Trofast Tjällmo-Godegårds OK 00:30:16 121,75
35 Liv Herne OK Ravinen 00:31:05 126,59
36 Maja Nordin Ulricehamns OK 00:31:32 129,26
37 Alma Svennerud Karlskrona SOK 00:32:32 135,19
38 Edith Domeij Karlskrona SOK 00:32:44 136,37
38 Elin Danielsson Istrums SK 00:32:44 136,37
40 Hanna Stalebrant Gamleby OK 00:33:20 139,93
41 Matilda Lekberg Sävedalens AIK 00:33:28 140,72
42 Magdalena Salenbäck Kristinehamns OK 00:36:53 160,97
43 Alma Ander Istrums SK 00:39:01 173,61
44 Vega Sundstedt Rasbo IK 00:39:40 177,47
45 Jennifer Stigsson Trollhättans SOK 00:41:18 187,15
46 Agnes Ivarsson OK Skogshjortarna 00:42:41 195,35
47 Thea Lennartsson Järfälla OK 00:42:52 196,43
48 Ella Nilsson Halmstad OK 00:55:15 269,83
49 Emilia Jantzen-Kumlin KFUM Örebro OK 01:15:48 300,00

Annonser

Bagheera