Tibrotrippeln, dag 2, medel - D12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Ida Bengtsson
|
OK Alehof |
00:19:48 |
59,71 |
|
2 |
Stella Rangert
|
IK Hakarpspojkarna |
00:19:53 |
60,21 |
|
3 |
Tove Vallerius
|
Gamleby OK |
00:20:47 |
65,54 |
|
4 |
Tindra Jonsson
|
Skarpnäcks OL |
00:20:54 |
66,23 |
|
5 |
Tuva Östangård
|
Gamleby OK |
00:21:00 |
66,83 |
|
6 |
Alice Eriksson
|
Tjällmo-Godegårds OK |
00:21:13 |
68,11 |
|
7 |
Enni Lindskog
|
OK Älme |
00:21:31 |
69,89 |
|
8 |
Hanna Öberg
|
Gamleby OK |
00:21:42 |
70,97 |
|
9 |
Emma Zettervall
|
Karlskrona SOK |
00:21:45 |
71,27 |
|
10 |
Alva Ersson
|
IFK Mora OK |
00:21:55 |
72,26 |
|
11 |
Molly Granäng
|
Kungälvs OK |
00:22:03 |
73,05 |
|
12 |
Ebba Thern
|
OK Skogshjortarna |
00:22:07 |
73,44 |
|
13 |
Ebba Näsman
|
Lerums SOK |
00:22:09 |
73,64 |
|
14 |
Elin Axelsson
|
Mullsjö SOK |
00:22:37 |
76,41 |
|
15 |
Lovis Bergstrand
|
Brattås CK |
00:22:42 |
76,90 |
|
16 |
Sandra Ling
|
IK Hakarpspojkarna |
00:22:48 |
77,49 |
|
17 |
Lina Ås
|
Lunds OK |
00:23:40 |
82,63 |
|
18 |
Emma Olin
|
IK Hakarpspojkarna |
00:23:49 |
83,52 |
|
19 |
Elina Reinholdsson
|
OK Alehof |
00:23:51 |
83,72 |
|
20 |
Julia Westh
|
Mullsjö SOK |
00:24:24 |
86,98 |
|
21 |
Miia Roller
|
Järfälla OK |
00:24:38 |
88,36 |
|
22 |
Ella Pettersson
|
Sävedalens AIK |
00:24:45 |
89,05 |
|
24 |
Lisa Swartz
|
OK Orion |
00:25:19 |
92,41 |
|
25 |
Matilda Wallström
|
Sävedalens AIK |
00:25:35 |
93,99 |
|
26 |
Emma Karlsson
|
OK Landehof |
00:25:47 |
95,18 |
|
27 |
Lisa Eriksson
|
OK Landehof |
00:26:09 |
97,35 |
|
28 |
Elsa Hagström
|
Kristinehamns OK |
00:26:35 |
99,92 |
|
29 |
Matilda Asp
|
IFK Göteborg |
00:27:43 |
106,64 |
|
30 |
Linn De Boussard
|
IFK Enskede |
00:28:00 |
108,32 |
|
31 |
Emelie Forslund
|
Kristinehamns OK |
00:28:58 |
114,05 |
|
32 |
Ellen Norman
|
Sävedalens AIK |
00:29:33 |
117,50 |
|
33 |
Stina Nalbin
|
Mullsjö SOK |
00:30:15 |
121,65 |
|
34 |
Ellen Trofast
|
Tjällmo-Godegårds OK |
00:30:16 |
121,75 |
|
35 |
Liv Herne
|
OK Ravinen |
00:31:05 |
126,59 |
|
36 |
Maja Nordin
|
Ulricehamns OK |
00:31:32 |
129,26 |
|
37 |
Alma Svennerud
|
Karlskrona SOK |
00:32:32 |
135,19 |
|
38 |
Edith Domeij
|
Karlskrona SOK |
00:32:44 |
136,37 |
|
38 |
Elin Danielsson
|
Istrums SK |
00:32:44 |
136,37 |
|
40 |
Hanna Stalebrant
|
Gamleby OK |
00:33:20 |
139,93 |
|
41 |
Matilda Lekberg
|
Sävedalens AIK |
00:33:28 |
140,72 |
|
42 |
Magdalena Salenbäck
|
Kristinehamns OK |
00:36:53 |
160,97 |
|
43 |
Alma Ander
|
Istrums SK |
00:39:01 |
173,61 |
|
44 |
Vega Sundstedt
|
Rasbo IK |
00:39:40 |
177,47 |
|
45 |
Jennifer Stigsson
|
Trollhättans SOK |
00:41:18 |
187,15 |
|
46 |
Agnes Ivarsson
|
OK Skogshjortarna |
00:42:41 |
195,35 |
|
47 |
Thea Lennartsson
|
Järfälla OK |
00:42:52 |
196,43 |
|
48 |
Ella Nilsson
|
Halmstad OK |
00:55:15 |
269,83 |
|
49 |
Emilia Jantzen-Kumlin
|
KFUM Örebro OK |
01:15:48 |
300,00 |