Svenska Orienteringsförbundet

Tibrotrippeln, dag 2, medel - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Arvid Skepp Sävedalens AIK 00:16:38 58,76
2 Olle Karlsson IK Hakarpspojkarna 00:17:42 67,17
3 Johan Fochsen Waxholms OK 00:18:08 70,58
4 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:18:17 71,77
5 Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:18:34 74,00
6 Victor Hansson OK Löftan 00:18:45 75,45
7 Jan Antonowicz Karlskrona SOK 00:19:12 78,99
8 Odin Ek Nyköpings OK 00:20:06 86,09
9 Johan Björck OK Älme 00:20:18 87,67
10 Noah Krikström Hjärnarps OL 00:21:25 96,47
11 Elias Nyqvist OK Landehof 00:21:30 97,13
12 Rasmus Påledal OK Roxen 00:21:58 100,81
13 Stepan Khakimov Karlskrona SOK 00:22:15 103,04
14 Oscar Ekenborg Nyköpings OK 00:22:19 103,56
15 Sixten Lindqvist Skogsluffarnas OK 00:22:20 103,70
16 Elias Westerbergh Rasbo IK 00:22:29 104,88
17 Marcus Lamm Frölunda OL 00:22:40 106,32
18 Ludvig Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK 00:22:44 106,85
19 Axel Bratt OK Orion 00:23:22 111,84
20 Alfred Johansson OK Alehof 00:23:26 112,37
21 Gustav Berts OK Alehof 00:23:30 112,89
22 Erik Slätt OK Alehof 00:23:44 114,73
23 Axel Hejdenberg Gävle OK 00:23:50 115,52
24 Jacob Påledal OK Roxen 00:24:00 116,84
25 Simon Stridh Skogsluffarnas OK 00:24:02 117,10
26 Melker Åkesson OK Landehof 00:24:11 118,28
27 Axel Brönnestam OK Gipen 00:24:35 121,43
28 Edvin Ockborn Trollhättans SOK 00:25:12 126,30
29 Åke Falkenström Skogsluffarnas OK 00:26:22 135,49
30 Dante Rangert Kungälvs OK 00:26:42 138,12
31 Joel Ringström OK Landehof 00:26:48 138,91
32 Elias Ohlsson Tjällmo-Godegårds OK 00:27:05 141,14
33 Lucas Alzén Gustavsbergs OK 00:27:24 143,64
34 Albert Brohede OK Tyr 00:27:55 147,71
35 Victor Ericsson Helsingborgs SOK 00:28:08 149,42
36 Alfred Kjellén Helsingborgs SOK 00:28:26 151,79
37 Isak Skoglund Ulricehamns OK 00:28:50 154,94
38 Nils Swartz OK Orion 00:29:18 158,62
39 Anton Mörkfors Järfälla OK 00:29:49 162,69
39 Lucas Söderberg Gävle OK 00:29:49 162,69
41 Arvid Albinsson Hjärnarps OL 00:29:55 163,48
42 Oliver Håkansson OK Orion 00:30:14 165,98
43 Olle Synnermark Skogsluffarnas OK 00:31:01 172,15
44 David Morén Hjärnarps OL 00:32:18 182,27
45 Simon Ljungkvist OK Alehof 00:32:24 183,06
46 Isak Holmgård Kils OK 00:33:01 187,92
47 Melker Larsson OK Orion 00:33:14 189,63
48 Olle Borkmar Helsingborgs SOK 00:33:39 192,91
49 Albin Paulsson OK Löftan 00:33:51 194,49
50 Kasper Vemdal Mullsjö SOK 00:34:06 196,46
51 Emanuel Eriksson Nyköpings OK 00:34:38 200,67
52 Alexander Gustavsson OK Njudung 00:35:31 207,63
53 Noel Bengtsson OK Skogshjortarna 00:35:45 209,47
54 Gustav Friberg Helsingborgs SOK 00:35:55 210,78
55 Simon Westh Mullsjö SOK 00:35:59 211,31
56 Valter Drejmo OK Landehof 00:39:50 241,66
57 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 00:41:09 252,04
58 Emanuel Zitka Ulricehamns OK 00:42:09 259,93
59 Markus Ljungqvist Kexholms SK 00:43:04 267,15
60 Robin Andersson Trollhättans SOK 00:47:27 300,00
61 Melwin Wildheim FK Friskus-Varberg 01:00:20 300,00
62 Adam Andersson Karlskrona SOK 01:04:34 300,00
63 Malte Landfors Lustens OK 01:19:39 300,00
64 Hjalmar Högsell Kristinehamns OK 01:37:58 300,00
Olle Petersén OK Njudung
Noel Helmersson OK Tisaren

Annonser

OOCup 2022