Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hanna Mårtensson OK Skogsstjärnan 00:29:30 8,05
2 Lisa Johansson OK Tranan 00:29:57 9,05
3 Emma Hagrot Täby OK 00:30:06 9,39
4 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:30:28 10,20
5 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 00:30:37 10,54
6 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:32:46 15,32
7 Jenny Wegebro Umeå OK 00:33:20 16,59
8 Klara Djerf Lerums SOK 00:33:48 17,63
9 Fanny Sundblad Eksjö SOK 00:34:04 18,22
11 Myrra Carlsson OK Orion 00:34:49 19,89
12 Ida Kristiansson Trollhättans SOK 00:34:55 20,11
13 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:35:11 20,71
14 Ronja Jungåker OK Kåre 00:35:49 22,12
15 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:35:50 22,15
16 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 00:36:11 22,93
17 Emelie Lorén OK Landehof 00:36:32 23,71
18 Emma Djerf Lerums SOK 00:36:47 24,27
19 Vilma Von Krusenstierna OK Kåre 00:36:54 24,53
20 Emelie Jonasson Forsa OK 00:37:17 25,38
21 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:37:23 25,61
22 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:37:34 26,01
23 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:38:21 27,76
24 Maria Jansson OK Linné 00:38:45 28,65
25 Sofia Klasson Hestra IF 00:39:04 29,35
27 Sara Forsberg IK Uven 00:39:11 29,61
28 Maria Eriksson Eds SK 00:39:15 29,76
29 Emelie Karlsson OK Landehof 00:39:28 30,25
30 Sofia Berglund IFK Mora OK 00:39:49 31,02
31 Stina Eriksson Jönköpings OK 00:40:09 31,77
32 Victoria Eriksson OK Nolaskogsarna 00:40:10 31,80
33 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:40:28 32,47
34 Agnes Spånér Göteborg-Majorna OK 00:40:37 32,81
35 Akvile Bartkeviciute OK Denseln 00:40:43 33,03
37 Hanna Kjellin Forsa OK 00:41:10 34,03
40 Jenny Bredfelt Lunds OK 00:41:46 35,37
41 Deimante Motiejunaite OK Denseln 00:41:49 35,48
42 Carolina Olsson Älvdalens IF OK 00:41:59 35,85
43 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:42:18 36,55
44 Alice Aroneng Hestra IF 00:42:46 37,59
45 Sofie Josefsson OK Pan-Kristianstad 00:42:58 38,04
46 Hanna Boquist IK Uven 00:42:59 38,08
48 Elise Josefsson OK Pan-Kristianstad 00:43:37 39,49
49 Moa Westblad OK Ravinen 00:43:52 40,04
50 Heini Rintanen Eksjö SOK 00:43:53 40,08
51 Ebba Leickt Tullinge SK 00:45:05 42,75
52 Klara Elmblad Bredaryds SOK 00:47:07 47,28
54 Emma Wiberg Skogslöparna 00:48:59 51,44
55 Victoria Asketun OK Roxen 00:49:32 52,66
57 Matilda Skuncke Täby OK 00:53:48 62,16
58 Emmy Helmersson Hässleholms OK 00:54:34 63,87
59 Elin Posch Jönköpings OK 00:54:58 64,76
61 Isabella Lago Göteborg-Majorna OK 01:01:14 78,72
62 Agnes Berglund Ulricehamns OK 01:09:29 97,09
Amelia Skalberg Bredaryds SOK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF