Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, lång - H15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Joar Hertin Småland OF 00:44:23 22,02
2 Linus Lundberg Småland OF 00:45:06 23,54
3 Carl Josefsson Göteborg OF 00:45:30 24,39
4 Allan Hedberg Skåne OF 00:45:45 24,92
5 Adrian Vartia Halland OF 00:46:13 25,91
6 Hugo Djurstedt Småland OF 00:46:24 26,30
7 Albin Kronkvist Skåne OF 00:47:01 27,62
8 Olof Ljunggren Östergötland OF 00:47:24 28,43
8 Emanuel Herberthson Östergötland OF 00:47:24 28,43
10 Arvid Westerberg Östergötland OF 00:48:10 30,06
11 Viktor Waernqvist Östergötland OF 00:50:48 35,66
12 Linus Kristiansson Västergötland OF 00:50:51 35,77
13 Leo Johansson Östergötland OF 00:50:54 35,87
14 Emil Öhlund Småland OF 00:51:23 36,90
15 Erik Hogedal Göteborg OF 00:51:35 37,33
16 Albin Toll Småland OF 00:51:51 37,90
17 Axel Orrhede Skåne OF 00:52:24 39,06
18 Hugo Jakobsson Småland OF 00:53:07 40,59
19 Samuel Pihlström Göteborg OF 00:53:19 41,01
20 Samuel Eriksson Bohuslän-Dal OF 00:54:34 43,67
21 Jakob Zäll Skåne OF 00:55:01 44,63
22 Petter Jonsson Göteborg OF 00:57:24 49,70
23 Hugo Ström Västergötland OF 00:58:10 51,33
24 Joar Tryggö Västergötland OF 00:58:36 52,25
25 Simon Svahn Småland OF 00:59:03 53,21
26 Gustav Östensson Västergötland OF 00:59:18 53,74
27 Mattis Persson Småland OF 01:00:27 56,18
28 Duncan Robertson Gotland OF 01:02:14 59,98
29 Olle Bergstedt Västergötland OF 01:04:19 64,41
30 Melker Elofsson Småland OF 01:05:18 66,50
31 Mattias Österdahl Gotland OF 01:05:22 66,64
32 Gustav Åman Blekinge OF 01:05:35 67,10
33 Albin Lindgren Gotland OF 01:05:51 67,67
34 Pontus Eriksson Skåne OF 01:06:40 69,41
35 Petter Bergstedt Västergötland OF 01:07:44 71,67
36 Mattias Levin Gotland OF 01:09:20 75,08
37 Anton Karlsson Västergötland OF 01:09:23 75,18
38 Edvin Nilsson Gotland OF 01:09:27 75,33
39 Axel Berglund Västergötland OF 01:11:19 79,30
40 Per Nordholm Göteborg OF 01:12:44 82,31
41 Axel Johansson Småland OF 01:13:34 84,08
42 Jacob Moberg Skåne OF 01:18:23 94,32
43 Tobias Carlstedt Skåne OF 01:22:07 102,26
44 Samuel Låstbom Skåne OF 01:26:08 110,81
45 Alfred Ander Västergötland OF 01:29:38 118,25
46 Axel Eriksson Halland OF 01:39:51 139,98
Erik Hansson Blekinge OF
Povel Hedberg Skåne OF
Alfred Pettersson Västergötland OF
Hugo Setthagen Västergötland OF
Anton Svensson Skåne OF
Ludvig Zaar Skåne OF

Annonser