Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, lång - H13

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Arvid Björk Västergötland OF 00:27:51 33,31
2 Viktor Gunnarsson Småland OF 00:29:06 38,05
3 Lukas Larsson Västergötland OF 00:30:06 41,84
4 Casper Skepp Göteborg OF 00:31:25 46,84
5 Albin Weiden Skåne OF 00:31:58 48,93
6 Hugo Ericsson Småland OF 00:32:30 50,95
7 Noel Braun Småland OF 00:34:14 57,53
8 Fritjof Aderstedt Althoff Göteborg OF 00:34:42 59,30
9 Olle Kallerbäck Småland OF 00:35:03 60,63
10 Anton Carlsson Västergötland OF 00:35:49 63,54
11 Willy Fjällborg Bohuslän-Dal OF 00:36:03 64,42
12 Felix Gustafsson Skåne OF 00:37:00 68,03
13 Albin Nyqvist Göteborg OF 00:38:32 73,84
14 Edvin Selin Skåne OF 00:41:27 84,91
15 Anton Törnqvist Blekinge OF 00:41:49 86,30
16 Alex Johansson Halland OF 00:42:04 87,25
17 William Sturesson Göteborg OF 00:42:08 87,51
18 Alfons Peterson Östergötland OF 00:42:52 90,29
19 Johan Hedman Västergötland OF 00:43:09 91,36
20 Arvid Ekström Bohuslän-Dal OF 00:44:05 94,91
21 Ivar Helmersson Skåne OF 00:46:29 104,01
22 Alfred Erdelius Halland OF 00:46:33 104,27
23 Erik Ling Småland OF 00:47:08 106,48
24 Olle Melén Västergötland OF 00:47:23 107,43
25 Johan Mårtensson Västergötland OF 00:48:13 110,59
26 Isak Fransson Småland OF 00:50:54 120,77
27 Oscar Hultgren Småland OF 00:50:57 120,96
28 Olle Erlandsson Småland OF 00:53:03 128,93
29 Arvid Öhrvall Västergötland OF 00:54:10 133,17
30 Emil Jägstedt Halland OF 00:55:14 137,22
31 Mattias Öhlund Småland OF 00:56:41 142,72
32 Agust Kronkvist Skåne OF 00:57:26 145,56
33 Alfred Ahltin Skåne OF 00:59:31 153,47
34 Victor Modig Skåne OF 01:01:58 162,77
35 Axel Bechtel Halland OF 01:03:28 168,46
36 Loke Hedberg Skåne OF 01:05:26 175,92
37 Filip Jennerstrand Småland OF 01:08:06 186,04
38 Albin Hjellström Småland OF 01:08:09 186,23
39 Melker Andersson Bohuslän-Dal OF 01:10:02 193,38
40 Stellan Gradin Skåne OF 01:55:21 300,00
41 Philip Viberg Västergötland OF 02:04:30 300,00
42 Robin Carlstedt Skåne OF 02:10:46 300,00
Klas Ljungqvist Skåne OF
Erik Johansson Skåne OF
Malte Kristiansson Halland OF
Ivar Lampa Halland OF

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF