Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, sprint - D13

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ida Eskilsson Smålands OF 00:12:10 29,49
2 Tilda Palm Smålands OF 00:12:13 29,85
3 Kerstin Ljungemyr Östergötlands OF 00:12:27 31,52
4 Evelina Svensson Finndahl Smålands OF 00:12:29 31,76
5 Klara Persson Hallands OF 00:12:30 31,88
6 Thea Bökman Skånes OF 00:12:37 32,72
7 Alva Svensk Östergötlands OF 00:12:42 33,31
8 Eleonora Alinder Göteborgs OF 00:12:48 34,03
9 Erika Åkesson Västergötlands OF 00:12:49 34,15
10 Sabina Aumo Göteborgs OF 00:13:16 37,37
11 Elsa Sonesson Västergötlands OF 00:13:20 37,85
12 Moa Skoog Västergötlands OF 00:13:33 39,40
13 Vera Pettersson Västergötlands OF 00:13:34 39,52
14 Olivia Lundstedt Göteborgs OF 00:13:36 39,76
15 Linnea Lund Östergötlands OF 00:13:41 40,36
16 Vilmalee Suwan Blekinge OF 00:13:43 40,60
17 Ella Söderberg Blekinge OF 00:14:22 45,25
18 Ida Waernqvist Östergötlands OF 00:14:25 45,61
19 Moa Wallenborg Skånes OF 00:14:33 46,56
20 Thea Abaji Smålands OF 00:14:40 47,40
21 Elin Flakberg Göteborgs OF 00:14:47 48,24
22 Selma Larsson Skånes OF 00:14:59 49,67
23 Frida Johansson Bohuslän-Dals OF 00:15:19 52,06
24 Stina Lind Smålands OF 00:15:23 52,53
25 Moa Eriksson Västergötlands OF 00:15:30 53,37
26 Kajsa Heyden Skånes OF 00:15:38 54,32
27 Malin Kindbom Västergötlands OF 00:15:41 54,68
28 Elsa Asp Göteborgs OF 00:16:01 57,07
29 Agnes Djurstedt Smålands OF 00:16:21 59,46
30 Sara Wänström Östergötlands OF 00:16:26 60,05
31 Emma Eliasson Hallands OF 00:16:35 61,13
31 Rebecka Pihlström Göteborgs OF 00:16:35 61,13
33 Eira Hertin Smålands OF 00:16:36 61,25
34 Rakel Hanson Göteborgs OF 00:16:58 63,87
35 Linnea Leijon Skånes OF 00:17:01 64,23
35 Unni Granfors Hallands OF 00:17:01 64,23
37 Siri Larsen Göteborgs OF 00:17:20 66,50
38 Hanna Larsson Skånes OF 00:17:51 70,20
39 Olivia Larsson Skånes OF 00:17:58 71,04
40 Alva Nystedt Skånes OF 00:18:16 73,18
41 Alva Wallin Hallands OF 00:19:58 85,36
42 Olivia Grönkvist Smålands OF 00:20:00 85,60
43 Ronja Andersson Västergötlands OF 00:20:21 88,11
44 Elsa Ericsson Skånes OF 00:21:36 97,06

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr