Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Olsson OK Södertörn 00:14:22 153,65
2 Elsa Moqvist Lerums SOK 00:14:47 159,78
3 Sara Ljungqvist Lunds OK 00:14:49 160,27
4 Stina Thern OK Skogshjortarna 00:15:23 168,60
5 Amanda Cliffordson Tolered-Utby Ol-klubb 00:15:25 169,09
6 Irma Westh Mullsjö SOK 00:15:46 174,24
7 Liv Pauler Skogslöparna 00:16:14 181,10
9 Ellen Aneland OK Ravinen 00:17:00 192,38
10 Maja Nyman Vänersborgs SK 00:17:05 193,60
11 Emma Christiansson Uddevalla OK 00:17:53 205,37
12 Frida Hägglund OK Nolaskogsarna 00:18:06 208,56
13 Elin Abel Snättringe SK 00:18:07 208,80
14 Lova Johansson FK Friskus-Varberg 00:19:23 227,43
15 Alva Eliasson Sundsvalls OK 00:19:25 227,92
16 Linnéa Edvardsson Eksjö SOK 00:19:29 228,90
17 Clara Svensson Hässleholms OK 00:20:03 237,24
18 Ida Westfält Gotlands Bro OK 00:20:18 240,91
21 Emelina Holmqvist Sjövalla FK 00:20:51 249,00
22 Clara Lövgärd OK Alehof 00:20:59 250,96
23 Hanna Widegren IK Gandvik 00:21:26 257,58
24 Tuva Holmström OK Ravinen 00:22:34 274,25
25 Ida Andersson Vänersborgs SK 00:22:40 275,72
26 Elin Gezelius IFK Mora OK 00:23:41 290,67
27 Isabella Holm OK Djerf 00:24:09 297,53
28 Signe Forsberg Skogslöparna 00:24:37 300,00
29 Molly Hög IK Gandvik 00:25:15 300,00
30 Moa Bengtsson OK Skogshjortarna 00:25:29 300,00
31 Ellen Westerlund OK Nolaskogsarna 00:26:13 300,00
32 Moa Vemdal Mullsjö SOK 00:27:25 300,00
33 Lisa Gunnarsson Lerums SOK 00:28:19 300,00
34 Lovisa Eliasson FK Friskus-Varberg 00:28:35 300,00
35 Ida Heder IK Gandvik 00:28:56 300,00
36 Elin Karlsson Kovlands IF 00:29:15 300,00
38 Signe Kullman OK Alehof 00:29:28 300,00
39 Hanna Woxlin Skogslöparna 00:29:49 300,00
40 Elsa Hall OK Bävern 00:30:11 300,00
41 Ellen Mikaelsson Forsa OK 00:32:26 300,00
42 Wilma Jonsson OK Tyr 00:34:53 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF