Svenska Orienteringsförbundet

Ungdomsserien, regionsfinal, syd - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ida Österberg Gustavsbergs OK 00:21:23 49,09
2 Elisabeth Larsson OK Södertörn 00:24:35 65,07
3 Hilma Claesson Tumba-Mälarhöjden OK 00:26:16 73,47
4 Emilia Bergman Tullinge SK 00:26:27 74,39
5 Kerstin Åberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:27:28 79,46
6 Olivia Engel OK Ravinen 00:27:38 80,29
7 Saga Andersson Tullinge SK 00:27:54 81,62
8 Liv Herne OK Ravinen 00:27:58 81,96
9 Vilma Ågren Tumba-Mälarhöjden OK 00:28:02 82,29
10 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 00:28:22 83,95
11 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:28:57 86,87
12 Tilde Mansén Skarpnäcks OL 00:29:43 90,69
13 Alva Lidström Lauri Snättringe SK 00:30:10 92,94
14 Ebba Kolmodin Tumba-Mälarhöjden OK 00:30:38 95,27
15 Linn Olsson OK Södertörn 00:32:04 102,42
16 Wilma Leickt Tullinge SK 00:32:52 106,42
17 Klara Junegard Tullinge SK 00:32:54 106,58
18 Sonja Ahlquist Järla Orientering 00:32:55 106,67
19 Emma Norin Söders-Tyresö 00:34:51 116,32
20 Lydia Hylander Tumba-Mälarhöjden OK 00:35:13 118,15
21 Emma Hallendal IFK Enskede 00:35:19 118,65
22 Hanna Carlqvist Snättringe SK 00:35:35 119,98
23 Elin Wolgast Snättringe SK 00:35:49 121,14
24 Alannah Hellstadius OK Älvsjö-Örby 00:36:32 124,72
25 Ellen Rydenius Tullinge SK 00:36:47 125,97
26 Ellinor Fredman OK Älvsjö-Örby 00:36:55 126,63
27 Ida Nygren Tullinge SK 00:37:13 128,13
28 Emma Wandel OK Ravinen 00:37:19 128,63
29 Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK 00:37:26 129,21
30 Alva Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK 00:39:34 139,86
31 Helena Bern Snättringe SK 00:39:39 140,28
31 Sanna Rinnbäck OK Ravinen 00:39:39 140,28
33 Märta Södervall Tullinge SK 00:39:51 141,28
34 Tilda Lindholm Skogsluffarnas OK 00:40:16 143,36
35 Måra Stegard Skarpnäcks OL 00:46:53 176,38
36 Linn De Boussard IFK Enskede 00:49:21 188,70
37 Ingrid Sturestig OK Södertörn 00:50:51 196,19
38 Lina Torbiörnsson Järla Orientering 00:52:37 205,00
39 Saga Svennersjö Snättringe SK 01:17:42 300,00
Lena Persson Tullinge SK

Annonser

Bagheera