Svenska Orienteringsförbundet

DM, lång, Stockholm - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Gustav Bergman OK Ravinen 01:16:14 1,02
2 Ruslan Glebov OK Ravinen 01:18:49 3,51
3 Kalle Bergman OK Ravinen 01:22:53 7,43
4 Jens Rönnols Täby OK 01:25:15 9,71
5 Oskar Daniels Attunda OK 01:25:17 9,74
6 Oskar Malmberg IFK Umeå 01:29:32 13,83
7 David Bejbom Järla Orientering 01:33:02 17,20
8 John Börjesson Tullinge SK 01:33:52 18,01
9 Harri Karlsson Järla Orientering 01:35:28 19,55
10 Christoffer Schönning Järfälla OK 01:35:33 19,63
11 Johan Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK 01:36:01 20,08
12 Yury Masnyy Hellas Orientering 01:36:41 20,72
13 Leonas Mockunas Hellas Orientering 01:38:33 22,52
14 Martin Lindskog OK Ravinen 01:38:46 22,73
15 Anton Bordyukov Hellas Orientering 01:39:51 23,77
16 Oscar Björck Järla Orientering 01:41:30 25,36
17 Emil Andersson Tullinge SK 01:45:47 29,48
18 Jonas Kjäll Centrum OK 01:47:01 30,67
19 David Hector Snättringe SK 01:48:03 31,67
20 Lars Jakobsson Centrum OK 01:54:12 37,59
22 Magnus Nordström OK Älvsjö-Örby 01:58:06 41,35
23 Jacob Lindstam OK Ravinen 02:02:59 46,05
24 Robert Johansson Täby OK 02:04:22 47,38
25 Erik Edén Waxholms OK 02:06:00 48,96
26 Mikael Andersson Järla Orientering 02:08:12 51,07
27 Morgan Karlsson Sundbybergs IK 02:09:30 52,33
28 Jonatan Bylars Forsa OK 02:24:48 67,06
29 Mikael Wilhelmsson Söders-Tyresö 02:26:06 68,31
30 Mattias Ågren Centrum OK 02:32:55 74,88
31 Olof Lethagen Centrum OK 02:58:54 99,91
32 Aleksandr Manoilov Järfälla OK 03:12:35 113,08
Jakob Jansson Järla Orientering
Erik Berzell Järla Orientering
Niklas Wrane Söders-Tyresö
Magnus Karlsson Centrum OK
Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK
Simon Martelius Attunda OK
Joakim Berg Bromma-Vällingby SOK
Markus Living IL Tyrving
Markus Adolfsson Tullinge SK
Ulf Troeng OK Linné
Andreas Bjärkmar Sävedalens AIK
Joakim Olsson Väsby OK

Annonser