Svenska Orienteringsförbundet

Täby OK, medel - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:27:11 2,99
2 Josef Nordlund OK Linné 00:29:47 10,20
3 David Bejbom Järla Orientering 00:30:26 12,00
4 Simon Lundin Finspångs SOK 00:30:38 12,56
5 Martin Hunhammar OK Ravinen 00:31:24 14,68
5 Markus Adolfsson Tullinge SK 00:31:24 14,68
7 Emil Andersson Ärla IF 00:31:42 15,51
8 Henrik Jonsson OK Rodhen 00:31:45 15,65
9 Olle Grywenz OK Linné 00:32:08 16,71
10 David Lingfors OK Linné 00:32:43 18,33
11 Joel Lännevall OK Roslagen 00:32:59 19,07
12 Mattias Millinger Järla Orientering 00:34:09 22,31
13 Olof Eriksson OK Linné 00:34:23 22,95
14 Simon Markendahl OK Klyftamo 00:35:06 24,94
15 Christoffer Schönning Järfälla OK 00:35:24 25,77
16 Pontus Johansson OK Linné 00:36:02 27,53
17 Emil Andersson Tullinge SK 00:36:24 28,54
18 Andrew Quin IFK Lidingö SOK 00:36:47 29,61
19 Sergej Fedatsenka Sävedalens AIK 00:37:04 30,39
20 David Hector Snättringe SK 00:37:20 31,13
21 Ulf Troeng OK Linné 00:37:25 31,36
22 Oskar Gustafsson Centrum OK 00:39:26 36,95
23 Arvid Henriksson Järla Orientering 00:39:33 37,28
24 Per-Åke Olsson OK Ravinen 00:39:40 37,60
25 Thomas Pettersson IF Thor 00:40:16 39,26
26 Andreas Karlsson Mariestads FK 00:40:25 39,68
27 Christian Rotviker Centrum OK 00:41:13 41,90
28 Erik Berzell Järla Orientering 00:41:22 42,31
29 Liutauras Bilevicius OK Roslagen 00:41:43 43,28
30 Erik Lind OK Linné 00:42:28 45,36
31 Fredrik Persson Domnarvets GOIF 00:42:33 45,59
32 Erik Edén Waxholms OK 00:43:48 49,06
33 Svante Persson Söderhamns OK 00:45:39 54,19
34 Peder Kock Järla Orientering 00:45:48 54,61
35 Jesper Nelsén Falkenbergs OK 00:47:05 58,16
36 Stuart Fell Centrum OK 00:47:41 59,83
37 William Hultqvist Vallentuna-Össeby OL 00:48:53 63,15
38 Daniel Elenius Centrum OK 00:48:54 63,20
39 Dan Wester Järla Orientering 00:49:11 63,99
40 Daniel Olsen Södertälje-Nykvarn OF 00:49:27 64,72
41 Oscar Arman Nyköpings OK 00:52:04 71,98
42 Jorrit Boekel Centrum OK 00:54:50 79,65
43 Magnus Karlsson Centrum OK 00:55:46 82,24
44 Viktor Lindberg OK Roslagen 00:56:05 83,12
45 Anders Abel Snättringe SK 00:59:24 92,31
46 Jefta Langerak Järfälla OK 01:00:25 95,13
47 Martin Karlsson Centrum OK 01:01:20 97,67
48 Daniel Örn IK Hakarpspojkarna 01:06:59 113,34
49 Robin Eriksson OK Roslagen 01:18:50 146,19
Axel Mattsson Järla Orientering
Anton Hansson IK Hakarpspojkarna

Annonser

Bagheera