Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 3 - D21-2

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Amanda Hansson Bredaryds SOK 00:26:55 7,92
2 Frida Bakkman IFK Lidingö SOK 00:27:42 9,83
3 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:27:47 10,03
4 Jenny Bengtsson Långhundra IF 00:28:03 10,68
5 Evgeniya Ryapolova IFK Mora OK 00:29:04 13,16
6 Julia Dahl Helsingborgs SOK 00:30:14 16,00
7 Elin Svensson IK Hakarpspojkarna 00:30:22 16,33
8 Malin Annegård Centrum OK 00:30:32 16,73
9 Tove Lagerberg OK Södertörn 00:30:34 16,81
10 Louise Markstedt OK Södertörn 00:30:36 16,90
11 Hanna Eriksson IFK Mora OK 00:31:01 17,91
12 Madeleine Dahlin Kovlands IF 00:31:15 18,48
13 Linda Byström Stora Tuna OK 00:31:32 19,17
14 Frida Forsberg OK Ravinen 00:31:38 19,41
15 Jill Johansson Sundsvalls OK 00:32:01 20,35
16 Sofia Törnqvist IFK Lidingö SOK 00:32:07 20,59
17 Linnea Börjars Centrum OK 00:32:37 21,81
18 Kristin Skaar Ryda SK 00:32:56 22,58
19 Sara Lundblad Tullinge SK 00:32:57 22,62
20 Elsa Jansson Järla Orientering 00:33:10 23,15
21 Elisabeth Hansson IFK Lidingö SOK 00:33:23 23,68
22 Pernilla Olsson Skåneslättens OL 00:33:38 24,28
23 Linnea Malmberg Stora Tuna OK 00:33:55 24,97
24 Annie Forsberg OK Ravinen 00:34:18 25,91
25 Agnes Adolfsson Eksjö SOK 00:34:24 26,15
26 Lisa Rönnols OK Linné 00:34:30 26,40
26 Åsa Axén Malmö OK 00:34:30 26,40
28 Anne Hansson Markbygdens OK 00:34:43 26,92
30 Sanna Svensson Främmestads IK 00:34:57 27,49
31 Helena Markstedt OK Södertörn 00:34:58 27,53
32 Sofia Forsgren OK Skogsfalken 00:35:05 27,82
33 Katarina Svahn IFK Mora OK 00:35:23 28,55
34 Erika Lindholm Centrum OK 00:35:31 28,87
35 Ellinor Fransson Sundsvalls OK 00:35:41 29,28
36 Ellinor Fryxell Tullinge SK 00:35:44 29,40
37 Susanna Mårtensson Stora Tuna OK 00:35:47 29,52
38 Sara Jonsson OK Orion 00:36:14 30,62
39 Anna Vesterlund Östersunds OK 00:36:21 30,90
40 Viktoria Helmersson OK Ravinen 00:36:25 31,06
41 Angelica Engström Skåneslättens OL 00:36:26 31,11
42 Elin Löfås OK Linné 00:36:36 31,51
43 Emilia Henrysson Tibro OK 00:36:41 31,71
45 Sara Schmidt Trollhättans SOK 00:36:57 32,36
46 Caroline Ivarsson Sundbybergs IK 00:37:24 33,46
47 Sara Hägglund OK Hammaren 00:37:38 34,03
48 Lisa Elmblad Bredaryds SOK 00:37:39 34,07
49 Anna Nystedt Sundsvalls OK 00:37:41 34,15
50 Erika Jansson Rasbo IK 00:37:53 34,64
50 Maja Ingelsson OK Hammaren 00:37:53 34,64
50 Linda Edström Sundsvalls OK 00:37:53 34,64
53 Katarina Östberg Bredaryds SOK 00:38:06 35,17
54 Frida Ingelsson Ockelbo OK 00:38:13 35,45
55 Sara Hodler IFK Mora OK 00:38:14 35,49
56 Anna Johansson Ankarsrums OK 00:38:15 35,53
58 Joline Ingelsson OK Hammaren 00:38:24 35,90
59 Lina Sandström OK Stigen 00:38:28 36,06
61 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 00:38:32 36,22
62 Lovisa Hansson Hestra IF 00:38:40 36,55
63 Ulrika Lindstam OK Linné 00:38:41 36,59
64 Karin Fägerlind Centrum OK 00:38:43 36,67
66 Sofia Andersson Centrum OK 00:38:52 37,03
67 Marielle Larsson OK Södertörn 00:39:16 38,01
68 Gro Dahlbom Centrum OK 00:39:18 38,09
69 Kristin E Karlsson SOK Aneby 00:39:34 38,74
70 Anna Lindmark Skarpnäcks OL 00:39:50 39,39
71 Sofia Larsson Hestra IF 00:39:51 39,43
72 Jenny Andersson Växjö OK 00:40:02 39,87
74 Jenny Håland Tullinge SK 00:40:22 40,69
76 Erica Hellgren OK Älvsjö-Örby 00:40:40 41,42
77 Jennifer Warg Tumba-Mälarhöjden OK 00:40:45 41,62
78 Elin Lind Tierps SOK 00:41:31 43,49
79 Anna Olsson Tibro OK 00:42:00 44,67
80 Elin Giding Vallentuna-Össeby OL 00:42:07 44,95
81 Charlotte Kung Umeå OK 00:42:18 45,40
81 Nina Lundkvist OK Österåker 00:42:18 45,40
83 Elin Rahmqvist IFK Lidingö SOK 00:42:38 46,21
84 Maria Bengtsson Långhundra IF 00:42:54 46,86
84 Stina Nero Mullsjö SOK 00:42:54 46,86
86 Sara Jonasson Centrum OK 00:42:55 46,90
87 Caroline Holmberg Sundsvalls OK 00:43:04 47,26
88 Sara Ivarsson OK Kullingshof 00:43:12 47,59
89 Ingela Smedenmark Ronneby OK 00:43:42 48,81
90 Charlotte Ihrfors OK Linné 00:43:56 49,38
91 Caroline Lindelöw Härlövs IF 00:43:59 49,50
92 Emma Ekberg Lidköpings VSK 00:44:22 50,43
93 Elin Törnroth Hjobygdens OK 00:44:24 50,51
94 Karin Nordlund OK Linné 00:44:29 50,71
95 Annie Lennartsson Skåneslättens OL 00:44:34 50,92
96 Alexandra Sundgren OK Roslagen 00:44:45 51,36
97 Evelina Folkesson OK Torfinn 00:44:46 51,41
98 Karna Thorsson OK Linné 00:44:57 51,85
100 Stina Häggbrink Berga SOK 00:45:15 52,58
101 Moa Svensson IK Hakarpspojkarna 00:45:17 52,66
102 Mari Troeng OK Linné 00:45:32 53,27
103 Camilla Nilsson OK Torfinn 00:46:04 54,57
104 Louise Klingstedt OK Södertörn 00:46:05 54,61
105 Johanna Ragvald OK Linné 00:46:55 56,64
107 Kristina Aspvall Centrum OK 00:47:26 57,90
108 Stina Persson Emmaboda Verda OK 00:47:44 58,63
109 Ulrika Fredriksson Gudhems IF 00:47:51 58,92
110 Maria Johansson Torsås OK 00:48:41 60,95
111 Amanda Hallén Trollhättans SOK 00:50:04 64,32
113 Matilda Johansson IFK Hedemora OK 00:51:10 67,00
114 Alexandra Lengquist Tullinge SK 00:53:08 71,79
115 Sofia Sjögren OK Kullingshof 00:54:11 74,34
116 Emma Bromark Långhundra IF 00:54:26 74,95
118 Katarina Baban Storviks IF 00:54:38 75,44
119 Linda Westerberg Trollhättans SOK 00:54:40 75,52
121 Malin Andrén Tibro OK 00:56:22 79,66
122 Embla Morast Haninge SOK 00:57:34 82,59
123 Jessica Karlsson OK Torfinn 00:58:40 85,27
124 Karin Rahmqvist IFK Lidingö SOK 00:58:48 85,59
127 Linnea Nilsson OK Linné 01:04:07 98,54
128 Erica Ek Växjö OK 01:05:21 101,55
130 Jenny Spång IFK Hedemora OK 01:08:42 109,71
131 Ebba Andrén Tibro OK 01:12:02 117,83
134 Hannah Sandström OK Linné 01:19:21 135,65
Josefin Andersson Markbygdens OK
Anna Ställberg Tullinge SK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF