Svenska Orienteringsförbundet

Bahco Cup - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anton Carlsson IF Hagen 00:21:57 36,75
2 Emil Axelsson Lerums SOK 00:22:12 38,00
3 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:23:06 42,47
4 Johan Mårtensson OK Skogsstjärnan 00:24:15 48,19
5 Jakob Gunnarsson Lerums SOK 00:24:35 49,85
6 Axel Nalbin Mullsjö Skid O OK 00:24:40 50,26
7 William Sturesson Lerums SOK 00:25:03 52,17
8 Arvid Björk Trollhättans Skid o Orienterin 00:25:10 52,75
9 Arvid Backteman Lerums SOK 00:26:45 60,62
10 Gabriel Öhgren Sävedalens AIK 00:27:14 63,02
11 Olle Andersson Tidaholm SOK Sisu 00:27:16 63,19
12 Rasmus Johansson Fjordside Sävedalens AIK 00:28:21 68,57
13 Emil Ravakko Sävedalens AIK 00:31:02 81,92
14 Victor Järnekull Tolered-Utby Ol-klubb 00:31:08 82,41
15 Adam Skoglund Ulricehamns Orienteringsklubb 00:31:38 84,90
16 David Almén Trollhättans Skid o Orienterin 00:31:56 86,39
17 Olle Melén Trollhättans Skid o Orienterin 00:33:48 95,67
18 Oskar Dahlin Idrottsklubben Gandvik 00:36:23 108,52
19 Jonas Olanders Lerums SOK 00:36:52 110,92
20 Jacob Österman Vänersborgs Skidklubb 00:38:38 119,70
21 Jakob Lundberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:40:49 130,56
22 Edvin Larsson Vänersborgs Skidklubb 00:41:01 131,55
23 Oscar Hasselberg Sävedalens AIK 00:41:46 135,28
24 Philip Viberg Ryda Skidklubb 00:42:09 137,19
25 Algot Lithner Lerums SOK 00:42:23 138,35
26 Linus Ahlén IF Hagen 00:42:32 139,09
27 Christoffer Wall Mariestads Friluftsklubb 00:44:34 149,20
28 Rasmus Eriksson Tolered-Utby Ol-klubb 00:49:29 173,65
29 Erik Grändinger Istrums Skidklubb 00:51:19 182,76
30 Simon Alfredsson Lerums SOK 00:52:36 189,14
31 Lucas Efraimsson Ulricehamns Orienteringsklubb 00:55:23 202,98
33 Oskar Josefsson Istrums Skidklubb 00:59:33 223,70
34 Otto Wiberg Falköpings AIK Orienteringsklu 01:05:22 252,62
35 Anton Astbäck Hjobygdens Orienteringsklubb 01:08:36 268,70
36 Christoffer Carter Hjobygdens Orienteringsklubb 01:10:37 278,72
37 Kalle Inemyr Istrums Skidklubb 01:26:48 300,00
Alfred Leon Trollhättans Skid o Orienterin
Johan Hedman IF Hagen

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF