Svenska Orienteringsförbundet

GMOK:s höstmedel - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:31:13 4,70
2 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 00:34:43 11,69
3 Frida Brogren Sävedalens AIK 00:35:43 13,68
4 Elin Classon OK Orinto 00:36:47 15,81
5 Linda Hallberg Bredareds IF 00:37:28 17,18
6 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:37:29 17,21
7 Amanda Hansson Bredaryds SOK 00:38:03 18,34
8 Madelene Bougas Lööf Mariestads FK 00:39:11 20,61
9 Jenny Bengtsson Långhundra IF 00:39:12 20,64
10 Sara Jonsson OK Orion 00:39:49 21,87
11 Lovisa Leman Göteborgs SK 00:40:42 23,64
12 Lisa Gustafsson Sävedalens AIK 00:41:20 24,90
13 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 00:41:21 24,93
14 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK 00:41:23 25,00
15 Hanna Brus Snättringe SK 00:41:25 25,07
16 Frida Wallström Sävedalens AIK 00:42:19 26,86
17 Katya Dzema Sävedalens AIK 00:42:49 27,86
18 Klara Pålsson Sävedalens AIK 00:43:31 29,26
19 Malin Settergren Halmstad OK 00:43:33 29,33
20 Amanda Claesson Sävedalens AIK 00:43:40 29,56
21 Sofia Ebermark Sävedalens AIK 00:44:43 31,66
22 Annica Eng IFK Göteborg 00:45:06 32,42
23 Alicia Friberg Falköpings AIK OK 00:45:37 33,45
24 Frida Emanuelsson OK Pan-Kristianstad 00:46:24 35,02
25 Anna Martner Frölunda OL 00:46:51 35,92
27 Sofia Andersson Centrum OK 00:53:31 49,23
28 Maria Bengtsson Långhundra IF 00:55:44 53,66
29 Eva Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 00:56:01 54,22
30 Emma Ekberg Lidköpings VSK 00:56:26 55,06
31 Karin Fägerlind Centrum OK 01:00:33 63,28
32 Tove Udd Markbygdens OK 01:03:52 69,90
33 Linda Martinsson IF Marin Väst 01:04:18 70,77
34 Maria Poll Mölndal Outdoor IF 01:04:37 71,40
35 Joanna Malmkvist Sävedalens AIK 01:05:55 73,99
36 Johanna Lindgren Grimås Göteborg-Majorna OK 01:09:51 81,85
37 Mia Gustafsson Tolered-Utby Ol-klubb 01:15:35 93,30
Filippa Spånér Sävedalens AIK

Annonser

OOCup 2022