Svenska Orienteringsförbundet

GMOK:s höstmedel - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 00:33:46 6,72
2 Jakob Eng IFK Göteborg 00:36:03 12,06
3 Erik Engstrand IFK Göteborg 00:36:16 12,57
4 Jonas Martner Frölunda OL 00:36:42 13,59
5 Rickard Norlin Kungälvs OK 00:37:40 15,85
6 Gustav Boquist IK Uven 00:37:46 16,09
7 Vitaliy Gichko Sävedalens AIK 00:37:52 16,32
8 Karl Levin Sävedalens AIK 00:38:09 16,98
9 Arvid Våg IFK Göteborg 00:38:11 17,06
10 Sergey Fedatsenka Sävedalens AIK 00:38:18 17,33
11 Johan Wikström Sävedalens AIK 00:38:37 18,08
12 Johan Delvert OK Orion 00:38:39 18,15
13 Rickard Stolt Hestra IF 00:39:16 19,60
14 Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK 00:39:32 20,22
15 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:39:34 20,30
16 Jonatan Fridolfsson OK Gränsen 00:39:56 21,16
17 Kevin Ståhl OK Hammaren 00:40:10 21,71
18 Johnny Hålsjö Vänersborgs SK 00:40:13 21,82
19 Oskar Gustafsson Centrum OK 00:41:24 24,60
20 Mikael Andersson Stora Tuna OK 00:41:41 25,26
21 Mattias Nilsson OK Alehof 00:41:47 25,49
22 Fredrik Andersson IF Rigor 00:42:03 26,12
23 Albin Thunberg OK Alehof 00:42:39 27,52
24 Albin Pettersson OK Tisaren 00:42:48 27,88
25 Magnus Johansson IK Hakarpspojkarna 00:43:01 28,38
26 Fabian Wennerberg OK Klyftamo 00:43:05 28,54
27 Johan Levin Sävedalens AIK 00:43:21 29,16
28 Morgan Karlsson Sundbybergs IK 00:43:37 29,79
29 Simon Larsson Sävedalens AIK 00:43:41 29,94
30 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 00:44:13 31,19
31 Victor Axbom OK Landehof 00:44:49 32,60
32 Tobias Johansson OK Skogshjortarna 00:45:37 34,47
33 Stefan Roos IFK Göteborg 00:45:46 34,82
34 Viktor Tovesson OK Orion 00:46:43 37,05
35 Mårten Lundqvist Sundbybergs IK 00:47:31 38,92
36 Christoffer Andersen OK Alehof 00:47:42 39,35
37 Henrik Brus Sävedalens AIK 00:48:13 40,56
38 Filip Holm Halmstad OK 00:48:48 41,93
39 Anders Björklund Trollhättans SOK 00:49:20 43,18
41 David Mellin Sundbybergs IK 00:50:48 46,61
42 Bengt Norrman Trollhättans SOK 00:51:20 47,86
43 Niclas Westerberg IF Hagen 00:51:45 48,84
44 Vidar Faxén Sävedalens AIK 00:52:13 49,93
45 Simon Mellin Sundbybergs IK 00:52:16 50,05
46 Kristian Porath Tolered-Utby Ol-klubb 00:53:17 52,43
47 Erik Kvarnström Kils OK 00:56:21 59,61
48 Pontus Gustafsson Boxholm-Mjölby OL 00:57:38 62,62
49 Håkan Andersson Halmstad OK 00:58:42 65,12
50 David Hellerström FK Friskus-Varberg 01:10:52 93,62
51 Erik Müllers FK Herkules 01:53:04 192,47
Adam Nyman Hagaby GoIF Örebro
Niklas Carlsson Sundbybergs IK

Annonser

OOCup 2022