Svenska Orienteringsförbundet

GMOK:s höstmedel - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Jussi Aumo Kungälvs OK 00:29:51 20,35
2 Sören Sturesson Lerums SOK 00:30:11 21,39
3 Magnus Homann OK Orinto 00:31:04 24,13
4 Mikael Bergstedt Markbygdens OK 00:33:32 31,80
5 Martin Boberg IF Rigor 00:33:33 31,85
6 Jan-Olof Bogren Sundbybergs IK 00:34:29 34,75
7 Peter Asp IFK Göteborg 00:35:20 37,39
8 Magnus Josefsson Sävedalens AIK 00:35:47 38,79
9 Anders Arfwedson Frölunda OL 00:35:50 38,94
10 Magnus Johansson OK Löftan 00:35:53 39,10
11 Ronny Falk Sundbybergs IK 00:35:59 39,41
12 Mats Karlfeldt Sävedalens AIK 00:36:08 39,87
13 Fredrik Berg IF Rigor 00:36:39 41,48
14 Thomas Josarp FK Friskus-Varberg 00:37:14 43,29
15 Anders Ling IK Hakarpspojkarna 00:39:29 50,28
17 Mattias Bååth Sävedalens AIK 00:40:09 52,35
18 Lars-Gunnar Wallenius Frölunda OL 00:40:50 54,48
19 Örjan Emanuelsson Tolered-Utby Ol-klubb 00:41:55 57,84
21 Per Söderberg Trosabygdens OK 00:43:11 61,78
22 Mattias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:43:24 62,45
23 Henrik Essunger Sjövalla FK 00:44:12 64,93
24 Björn Henriksson Tolered-Utby Ol-klubb 00:44:14 65,04
25 Nichlas Wallström Sävedalens AIK 00:44:42 66,49
26 Ulf Nyqvist OK Landehof 00:45:12 68,04
27 Klas Åström Mölndal Outdoor IF 00:45:13 68,09
28 Pär Moqvist Lerums SOK 00:46:07 70,89
29 Anders Gustafsson FK Friskus-Varberg 00:48:21 77,83
30 Adam Odén Fjärås AIK 00:48:47 79,17
31 Per-Anders Axelsson Markbygdens OK 00:49:14 80,57
32 Joakim Skantze Sundbybergs IK 00:52:24 90,41
33 Jan Grahn IK Uven 00:54:16 96,21
34 Mats Orrhede Helsingborgs SOK 00:55:01 98,54
35 Ronnie Bohman OK Orinto 00:56:24 102,84
36 Stefan L Johansson Kungälvs OK 00:59:24 112,16
37 Henrik Olsson Mölndal Outdoor IF 01:00:44 116,30
38 Johan Meuller FK Herkules 01:01:51 119,77
39 Johan Lindeblom IK Omega 01:02:32 121,89
40 Thomas Westerlund Herrljunga SK Skid o OL 01:06:09 133,12
41 Robert Cumming Göteborgs SK 01:07:10 136,28
42 Pär Johannesson Frölunda OL 01:08:14 139,60
Magnus Ericsson Växjö OK
Johan Åberg OK Landehof

Annonser

OOCup 2022