Svenska Orienteringsförbundet

Rigor/Uven-dubbeln - H21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lucas Basset OK Linné 00:32:02 1,00
2 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 00:33:09 3,56
3 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 00:34:13 6,00
4 Joakim Svensk Stora Tuna OK 00:34:36 6,88
5 Emil Svensk Stora Tuna OK 00:35:06 8,03
6 Jonas Pilblad IFK Göteborg 00:35:09 8,14
7 Albin Ridefelt OK Linné 00:35:43 9,44
8 Niclas Jonasson IFK Göteborg 00:37:02 12,46
9 Oskar Sjöberg OK Linné 00:37:03 12,50
11 Martin Ahlberger Hestra IF 00:37:24 13,30
12 Henrik Löfås OK Linné 00:37:25 13,34
12 Johan Lindberg IFK Mora OK 00:37:25 13,34
15 Oliwer Lundberg OK Bävern 00:37:54 14,44
16 Vincent Coupat OK Linné 00:37:58 14,60
17 Josef Nordlund OK Linné 00:38:12 15,13
18 Erik Johansson Halmstad OK 00:38:20 15,43
19 Anders Axenborg Göteborg-Majorna OK 00:38:43 16,31
20 Jesper Sjögren Hestra IF 00:38:45 16,39
21 Daniel Wernersson Göteborg-Majorna OK 00:38:47 16,47
22 Jesper Johansson OK Löftan 00:39:34 18,26
23 Johan Strand Göteborg-Majorna OK 00:39:45 18,68
24 Johan Törnroth Hestra IF 00:40:19 19,98
25 Jonas Andersson Stora Tuna OK 00:40:27 20,28
26 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:40:28 20,32
27 Henrik Laas IFK Göteborg 00:40:48 21,09
28 William Pommer Stora Tuna OK 00:41:08 21,85
28 Arvid Våg IFK Göteborg 00:41:08 21,85
30 Joakim Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:41:23 22,42
31 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:41:33 22,80
32 Karl Levin Sävedalens AIK 00:41:38 22,99
33 Rasmus Svantesson OK Pan-Kristianstad 00:42:42 25,44
34 David Lingfors OK Linné 00:43:01 26,16
35 Ken Peeters OK Linné 00:43:07 26,39
36 Henrik Håkansson Göteborg-Majorna OK 00:43:17 26,77
37 Anders Håkansson OK Linné 00:43:18 26,81
38 Måns Sandgren OK Orion 00:43:38 27,58
39 Magnus Johansson OK Löftan 00:43:41 27,69
40 Johan Wikström Sävedalens AIK 00:43:50 28,03
41 Anders Höije Göteborg-Majorna OK 00:44:18 29,10
42 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:44:57 30,59
43 Markus Lang Stora Tuna OK 00:45:06 30,94
44 Albin Thunberg OK Alehof 00:45:20 31,47
45 Erik Lind OK Linné 00:45:29 31,81
46 Adrian Vartia OK Löftan 00:45:39 32,20
47 Pontus Johansson OK Linné 00:45:47 32,50
48 Olof Eriksson OK Linné 00:46:09 33,34
49 Gustav Boquist IK Uven 00:46:44 34,68
50 Björn Arnesson Ulricehamns OK 00:46:48 34,83
51 Egil Edvardsen Göteborg-Majorna OK 00:46:50 34,91
52 Fabian Wennerberg OK Klyftamo 00:47:00 35,29
53 Kevin Ståhl OK Hammaren 00:47:51 37,24
54 Erik Björklund OK Linné 00:50:02 42,24
55 Thibaut Derenne OK Linné 00:50:08 42,47
58 Jonatan Fridolfsson OK Gränsen 00:53:01 49,07
59 Joel Bergkvist Centrum OK 00:53:18 49,72
60 Mattias Mårts Stora Tuna OK 00:53:32 50,26
61 Jonas Lundgren Stora Tuna OK 00:53:55 51,13
62 Hampus Möller Stora Tuna OK 00:53:57 51,21
63 Rickard Ingesson Lunds OK 00:56:43 57,55
64 Ruairi Short OK Linné 00:56:57 58,08
65 Erik Hansson Bredareds IF 00:59:14 63,31
66 Christian Arnesson Ulricehamns OK 01:01:57 69,54
67 Erik Schultz Lunds OK 01:07:32 82,33
Mats Troeng OK Linné
Wojciech Wiktor Göteborg-Majorna OK
Erik Nero Mullsjö SOK
Jonas Merz Göteborg-Majorna OK

Annonser