Svenska Orienteringsförbundet

Kinnekulledubbeln etapp 1 - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Moa Skoog Falköpings AIK OK 00:12:12 26,91
2 Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 00:12:42 30,40
3 Vera Pettersson Falköpings AIK OK 00:12:58 32,26
4 Klara Persson Halmstad OK 00:13:08 33,43
5 Ida Bengtsson OK Alehof 00:13:09 33,54
6 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:14:02 39,71
7 Hanna Alsiö IF Hagen 00:14:09 40,53
8 Ida Johansson Främmestads IK 00:14:29 42,85
9 Maja Graad IF Rigor 00:15:08 47,39
10 Thea Nordin Korsnäs IF OK 00:15:13 47,97
11 Moa Eriksson Trollhättans SOK 00:15:30 49,95
12 Malin Kindbom IF Hagen 00:16:06 54,14
13 Elin Axelsson Mullsjö SOK 00:16:11 54,72
14 Hanna Öberg Gamleby OK 00:16:25 56,35
15 Caroline Guttke Nyköpings OK 00:16:27 56,59
16 Amanda Hall Västerås SOK 00:16:33 57,28
17 Amanda Sjödin OK Tisaren 00:17:13 61,94
18 Cornelia Kindlund OK Tyr 00:17:27 63,57
19 Alva Svärdhagen Lidköpings VSK 00:17:30 63,92
20 Lisa Olm Kils OK 00:17:32 64,15
21 Emma Westerlund Nyköpings OK 00:18:15 69,15
22 Rebecka Westlund Kils OK 00:18:18 69,50
23 Elsa Linder OK Hällen 00:18:24 70,20
24 Rebecka Rundblad Främmestads IK 00:18:27 70,55
25 Meja Alenius Nyköpings OK 00:18:28 70,67
26 Jonna Sandberg Köping-Kolsva OK 00:18:45 72,64
27 Ida Klasér Korsnäs IF OK 00:18:57 74,04
28 Klara Nordström Kils OK 00:19:01 74,51
29 Matilda Cederberg Vänersborgs SK 00:19:08 75,32
30 Matilda Holm OK Djerf 00:19:25 77,30
31 Tove Vallerius Gamleby OK 00:19:50 80,21
32 Lova Berzelius OK Skogshjortarna 00:19:52 80,44
33 Sofia Elverlind OK Tranan 00:20:01 81,49
34 Julia Westh Mullsjö SOK 00:20:48 86,96
35 Elsa Boberg IF Rigor 00:21:09 89,40
36 Selma Sjöstrand Ulricehamns OK 00:21:23 91,03
37 Vera Carlsson OK Hällen 00:21:28 91,61
38 Agnes Wallin Korsnäs IF OK 00:21:31 91,96
39 Isabella Niklasson Falköpings AIK OK 00:21:36 92,54
40 Annika Källman OK Hällen 00:21:43 93,36
41 Astrid Eriksson Ulricehamns OK 00:21:46 93,71
42 Maja Nordin Ulricehamns OK 00:22:08 96,27
43 Elina Fredman OK Skogshjortarna 00:22:24 98,13
44 Felicia Sahlén Västerås SOK 00:22:35 99,41
45 Elin Danielsson Istrums SK 00:22:56 101,85
46 Emelie Hagman OK Orinto 00:23:16 104,18
47 Linn Andersson OK Tyr 00:23:29 105,69
48 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:23:54 108,60
49 Lisa Edén Södertälje-Nykvarn OF 00:24:10 110,46
50 Kornelia Rådberg Köping-Kolsva OK 00:24:34 113,26
51 Sara Wallin Korsnäs IF OK 00:24:43 114,30
52 Lina Holmqvist OK Tor 00:25:44 121,40
53 Kristina Lindgren Västerås SOK 00:25:50 122,10
54 Vera Elfström OK Orinto 00:25:54 122,57
55 Fanny Andersson Västerås SOK 00:26:20 125,59
56 Tilde Wickström OK Tor 00:26:57 129,90
57 Alma Gauffin Södertälje-Nykvarn OF 00:27:05 130,83
58 Hanna Hermann Västerås SOK 00:30:09 152,24
59 Tuva Sundmark IK Gandvik 00:31:26 161,20
60 Isabelle Jarnelid OK Kullingshof 00:31:58 164,92
61 Sophie Brennan Södertälje-Nykvarn OF 00:35:28 189,36
62 Ellen Arneborg Ulricehamns OK 00:35:31 189,71
63 Kristina Bohman OK Orinto 00:36:14 194,72
64 Dea Sundmark IK Gandvik 00:37:54 206,35
65 Tova Jessen Främmestads IK 00:39:27 217,17
66 Hanna Thulin Västerås SOK 00:50:50 296,65
Ebba Thern OK Skogshjortarna
Tindra Yngström OK Tisaren

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr