*** Instance-specific ***

Hallandspremiären, lång - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Victor Hansson OK Löftan 00:33:29 49,68
2 Anton Törnqvist Karlskrona SOK 00:33:43 50,53
3 Willy Fjällborg Stenungsunds OK 00:34:10 52,17
4 Albin Weiden Skåneslättens OL 00:34:21 52,84
5 Alexander Jansson OK Djerf 00:34:43 54,17
6 Tobias Johansson OK Löftan 00:35:20 56,42
7 Jakob Moberg OK Löftan 00:35:41 57,70
9 Alex Johansson FK Friskus-Varberg 00:35:49 58,18
10 Emil Jägstedt Halmstad OK 00:36:15 59,76
11 Emil Larsson OK Tisaren 00:37:17 63,53
12 Agust Kronkvist Örkelljunga FK 00:37:21 63,77
13 Jonathan Rundqvist OK Nackhe 00:37:45 65,23
14 Ivar Helmersson Hässleholms OK 00:39:36 71,97
15 Adrian Sjödin IK Hakarpspojkarna 00:39:54 73,07
16 Anton Kruse KFUM Örebro OK 00:41:02 77,20
18 Isak Andersson Lunds OK 00:42:47 83,58
19 David Almén Trollhättans SOK 00:43:40 86,80
20 Victor Beischer IK Uven 00:45:29 93,42
21 Hugo Cedervall Örkelljunga FK 00:46:02 95,42
22 Ivar Lampa IF Rigor 00:48:27 104,23
23 Isak Bengtsson OK Lindéna 00:48:29 104,36
24 Noel Helmersson OK Tisaren 00:48:43 105,21
25 Jacob Grahn IK Uven 00:49:21 107,51
26 Klas Ljungqvist Lunds OK 00:49:39 108,61
27 Erik Albinsson Hjärnarps OL 00:51:41 116,02
28 Albin Kruse IF Rigor 00:52:21 118,45
29 Filip Ingemarsson Hestra IF 00:52:59 120,76
30 David Morén Hjärnarps OL 00:53:08 121,31
31 Alfred Erdelius IF Rigor 00:53:20 122,03
32 Axel Bechtel FK Friskus-Varberg 00:54:33 126,47
33 William Rönnborg IK Uven 00:55:05 128,41
34 Gustav Berts OK Alehof 00:55:47 130,97
35 Johan Gertzell Garphyttans IF 00:55:54 131,39
36 Lucas Treldal OK Kontinent 00:56:22 133,09
37 Terje Stormo Gustavsbergs OK 00:56:28 133,46
38 Malte Kristiansson Halmstad OK 01:00:52 149,50
39 Martin Hansson IF Rigor 01:03:27 158,91
41 Philip Martinsson FK Finn 01:08:54 178,78
42 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 01:09:18 180,24
43 Lucas Alzén Gustavsbergs OK 01:17:18 209,40
44 Anton Sjödin Gustavsbergs OK 01:17:20 209,52
45 Alfred Johansson OK Alehof 01:21:27 224,53
46 Jonatan Green Almby IK 01:26:57 244,58

Annonser