SM, natt, med Swedish League, #3 - H20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isac von Krusenstierna OK Kåre 01:08:08 4,91
2 Simon Imark Tullinge SK 01:09:11 6,10
3 Simon Hector Snättringe SK 01:10:29 7,58
4 Filip Jacobsson OK Tisaren 01:11:51 9,13
5 Andreas Uller Kils OK 01:12:13 9,55
6 Ville Johansson OK Kolmården 01:12:41 10,07
7 Lucas Sundblad Eksjö SOK 01:16:42 14,63
8 Oliwer Lundberg OK Bävern 01:18:32 16,71
9 Anton Forsberg Långhundra IF 01:18:59 17,22
10 Mattis Hallberg IK Uven 01:19:00 17,24
11 Henning Sjökvist Stora Tuna OK 01:19:37 17,94
12 Gustaf Sundbüe OK Hällen 01:20:23 18,81
13 Victor Helgesson Hestra IF 01:20:55 19,42
14 Otto Stuhlhofer OK Landehof 01:21:19 19,87
15 Victor Imark Tullinge SK 01:21:22 19,93
16 Albin Lillieström OK Roxen 01:22:08 20,80
17 Elias Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 01:22:45 21,49
18 Jesper Svensk Stora Tuna OK 01:23:55 22,82
19 Per Karlsson OK Tylöskog 01:24:51 23,88
20 Oskar Lind Eksjö SOK 01:24:52 23,90
21 Emil Ljungemyr OK Kolmården 01:25:03 24,10
22 Olle Josarp OK Tisaren 01:25:16 24,35
23 Filip Karlsson IF Hagen 01:25:42 24,84
24 Olle Nilsson OK Linné 01:26:19 25,54
25 Johannes Ridefelt OK Linné 01:27:08 26,47
26 Viktor Wassén Vänersborgs SK 01:28:09 27,62
27 Arvid Nord IK Hakarpspojkarna 01:28:10 27,64
28 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 01:28:21 27,85
29 Daniel Carlson Bjernald OK Linné 01:28:33 28,07
30 Waldemar Andersson Långhundra IF 01:29:03 28,64
31 Ola Andersson OK Orion 01:30:02 29,76
32 Henrik Johannesson Ronneby OK 01:30:12 29,95
33 Hugo Dahlberg Haninge SOK 01:30:50 30,66
34 Joakim Skärlén Haninge SOK 01:31:22 31,27
35 Fredrik Johansson OK Nackhe 01:32:20 32,37
36 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 01:32:30 32,56
37 Tuve Möller OK Linné 01:33:29 33,67
38 Fryderyk Pryjma Rehns BK 01:34:18 34,60
39 Egil Morast Haninge SOK 01:36:20 36,90
40 Simon Wikström OK Pan-Kristianstad 01:36:54 37,55
41 Hugo Eriksson OK Nolaskogsarna 01:37:18 38,00
42 Albin Andersson OK Ravinen 01:37:48 38,57
43 Fritjof Axelsson FK Göingarna 01:38:14 39,06
44 David Risberg Kils OK 01:42:17 43,65
45 Rasmus Möller Arboga OK 01:42:43 44,15
46 Jacob Eriksson KFUM Örebro OK 01:43:56 45,53
47 Olle Andersson Tullinge SK 01:43:58 45,56
48 Adam Segerslätt Skåneslättens OL 01:46:29 48,42
49 Nils Hammaräng Grip OK Orion 01:46:55 48,91
50 Jesper Vikman OK Nolaskogsarna 01:48:54 51,16
51 Johan Persson Attunda OK 01:49:27 51,78
52 Simon Runefors Växjö OK 01:49:35 51,94
53 Tim Olsson Brattås CK 01:50:34 53,05
54 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 01:50:44 53,24
55 Jonas Hammarskiöld OK Skogsfalken 01:52:17 55,00
56 Arvid Linder OK Hällen 01:52:41 55,45
57 Linus Backlund OK Södertörn 01:52:54 55,70
58 John Gunnarsson Surahammars SOK 01:53:15 56,09
59 Martin Storkamp Sundsvalls OK 01:54:32 57,55
60 Alfred Lönn Västerås SOK 01:55:24 58,53
61 Erik Nallgård Västerås SOK 01:57:30 60,92
62 Hugo Thunberg OK Alehof 01:58:18 61,82
63 Jakob Fransson OK Milan 01:59:17 62,94
64 Pontus Lindblom OK Roxen 01:59:32 63,22
65 Andreas Persson OK Hammaren 02:00:00 63,75
66 Erik Olsson Gävle OK 02:03:08 67,31
67 Oliver Malmkvist Jönköpings OK 02:03:29 67,70
Christian Redtzer Attunda OK
Amadeus Hansson Gotlands Bro OK
Christopher Wilestedt Attunda OK
Mårten Olsson Gävle OK
Douglas Fransson Lee OK Alehof
Arvid Claesson Jönköpings OK

Annonser