Svenska Orienteringsförbundet

Uppsala möte, lång - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Fredrik Ingelsson Rehns BK 01:00:09 8,74
3 Konstantin Serebryanitskii Rehns BK 01:04:11 14,18
4 Joel Sjölander IFK Umeå 01:04:38 14,79
5 Lasse Jansson Gävle OK 01:04:59 15,26
6 Ulf Troeng OK Linné 01:05:19 15,71
7 Anders Boström OK Linné 01:05:40 16,18
8 Fredrik Wigertz Långhundra IF 01:06:01 16,65
9 Joel Lännevall OK Roslagen 01:06:10 16,86
10 Jörgen Ohlin Tullinge SK 01:06:14 16,95
11 Tommy Lindberg OK Roslagen 01:07:00 17,98
12 Ivan Nikitin Rehns BK 01:07:03 18,05
13 Sixten Walheim OK Rodhen 01:07:22 18,47
14 Rikard Claesson Stora Tuna OK 01:08:17 19,71
15 Albin Bergkvist OK Kåre 01:08:35 20,12
16 Liutauras Bilevicius OK Roslagen 01:08:54 20,54
17 Simon Andersson OK Rodhen 01:10:03 22,09
18 Erik Lundh Rehns BK 01:10:08 22,21
19 Robin Pousette Långhundra IF 01:11:07 23,53
20 Rob Hart OK Linné 01:12:27 25,33
21 Emil Åberg OK Kåre 01:13:18 26,48
22 Dag Stridh OK Nolaskogsarna 01:13:19 26,50
23 Erik Björklund OK Linné 01:14:04 27,51
24 Torbjörn Jacobsson OK Rodhen 01:14:09 27,62
25 Martin Norrbom Sala OK 01:14:17 27,80
26 Andrew Quin IFK Lidingö SOK 01:14:37 28,25
27 Niklas Wrane Söders-Tyresö 01:14:49 28,52
29 Jonas Vikström Köping-Kolsva OK 01:17:16 31,83
30 Erik Dahlqvist Storviks IF 01:18:04 32,90
31 Ulrik Imberg OK Linné 01:18:05 32,93
32 Pontus Gille OK Roslagen 01:18:54 34,03
33 Mattias Olofsson OK Enen 01:20:12 35,78
34 David Dahlgren OK Linné 01:20:53 36,70
35 Anders Erlandsson Sundsvalls OK 01:22:32 38,93
35 Patrik Svedberg Gävle OK 01:22:32 38,93
37 Patrik Ottosson Gävle OK 01:25:55 43,49
38 Gustaf Berglund IFK Mora OK 01:26:30 44,28
39 Viktor Dahlqvist Storviks IF 01:29:43 48,62
40 Joakim Olsson Väsby OK 01:34:41 55,31
41 Tobias Andersson OK Österåker 02:11:25 104,85
Fredrik Lindgren IK Hakarpspojkarna
Vladimir Tregubov Rehns BK

Annonser