Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #4, lång (WRE), För-SM med publiktävling - M21 Elite 1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 01:28:32 1,14
2 Johan Runesson Tampereen Pyrintö 01:29:13 1,71
3 William Lind Malungs OK Skogsmårdarna 01:30:29 2,76
4 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 01:30:41 2,92
5 Albin Ridefelt OK Linné 01:30:46 2,99
6 Fredrik Bakkman IFK Göteborg 01:31:56 3,96
7 Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn OF 01:32:43 4,61
8 Gustav Bergman OK Ravinen 01:33:15 5,06
9 Gernot Kerschbaumer OK Pan-Kristianstad 01:33:16 5,07
10 Max Peter Bejmer IFK Göteborg 01:33:22 5,15
11 Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn OF 01:33:59 5,66
12 Oskar Sjöberg OK Linné 01:34:27 6,05
13 Joakim Svensk Stora Tuna OK 01:34:37 6,19
14 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn OF 01:35:07 6,61
15 Denys Shcherbakov Ronneby OK 01:36:41 7,91
16 Ola Martner Göteborg-Majorna OK 01:37:12 8,34
17 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 01:37:44 8,78
18 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 01:38:09 9,12
19 Emil Svensk Stora Tuna OK 01:38:21 9,29
20 Marcus Millegård Sävedalens AIK 01:38:22 9,30
21 Jens Wängdahl Nyköpings OK 01:38:44 9,61
23 Olof Sandgren OK Orion 01:40:34 11,13
24 Johan Högstrand IFK Göteborg 01:41:04 11,55
25 Karl Walheim Ärla IF 01:41:57 12,28
26 Rudolfs Zernis Ärla IF 01:42:09 12,45
27 Erik Classon OK Orinto 01:43:24 13,48
28 Rasmus Elmelid Linköpings OK 01:44:33 14,44
29 Mathias Peter Södertälje-Nykvarn OF 01:44:39 14,52
30 Petter Eriksson Ärla IF 01:44:58 14,78
31 Erik Andersson OK Orion 01:46:34 16,11
32 Viktor Larsson Hagaby GoIF Örebro 01:47:07 16,57
33 Mattias Millinger Järla Orientering 01:48:43 17,90
34 Emil Granqvist OK Ravinen 01:49:16 18,36
35 Jens Rönnols Järla Orientering 01:49:37 18,65
36 Andreas Bergander Eksjö SOK 01:49:39 18,67
37 Erik Nilsson Simkovics Ulricehamns OK 01:50:41 19,53
38 Ivan Kuchmenko Järla Orientering 01:50:49 19,64
39 Matthias Reiner OK Hammaren 01:50:59 19,78
40 Pontus Karlsson Markbygdens OK 01:51:26 20,15
41 Markus Lang Stora Tuna OK 01:52:45 21,25
42 Xander Berger OK Pan-Kristianstad 01:52:52 21,34
43 Erik Lindgren KFUM Örebro OK 01:53:01 21,47
44 Vitaliy Gichko Sävedalens AIK 01:55:18 23,37
45 Martin Hederskog IFK Umeå 01:56:27 24,32
46 Rasmus Svantesson OK Pan-Kristianstad 01:56:42 24,53
47 Oskar Leinonen OK Kolmården 01:57:15 24,98
48 Rasmus Rörholt Theisen IFK Lidingö SOK 01:57:39 25,32
49 Oskar Lundqvist OK Orion 01:59:20 26,71
50 Filip Wadsten Halden SK 02:01:59 28,92
51 Henrik Tosteberg Linköpings OK 02:11:16 36,62
Göran Winblad Rehns BK
Artem Panchenko IFK Mora OK
Andrey Salin Sävedalens AIK
Jesper Sjögren Hestra IF
Miloš Nykodým OK Linné
Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna
Simon Jakobsson Långhundra IF
Pontus Petersson OK Orion

Annonser