Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #2, medel, med Vårracet, lång - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 00:27:04 6,98
2 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 00:27:11 7,26
3 Elvira Björklund Trollhättans SOK 00:27:41 8,46
4 Sara Kindlund OK Tranan 00:27:44 8,58
5 Hanna Hänström OK Ravinen 00:28:34 10,58
6 Amanda Berggren Tullinge SK 00:28:39 10,78
7 Emma Hagrot Täby OK 00:28:46 11,06
8 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:28:47 11,10
9 Emma Pettersson OK Roxen 00:29:07 11,89
10 Ekaterina Ryazanova Rehns BK 00:29:35 13,01
11 Line Cederberg OK Pan-Kristianstad 00:29:47 13,49
12 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 00:30:05 14,21
13 Tone Albrektsson OK Ravinen 00:30:26 15,05
13 Lisa Johansson OK Tranan 00:30:26 15,05
15 Julia Hed OK Skogsfalken 00:30:41 15,65
16 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:30:54 16,17
17 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:30:57 16,29
18 Saga Sander OK Milan 00:30:59 16,37
19 Johanna Börjesson Eriksson Storviks IF 00:31:02 16,49
20 Alice Axelsson IK Hakarpspojkarna 00:31:18 17,13
21 Sanna Fast Eksjö SOK 00:31:19 17,17
22 Erica Edman Rehns BK 00:31:24 17,37
23 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:31:26 17,45
24 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 00:31:27 17,49
25 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 00:31:42 18,09
26 Jennie Börjesson Eriksson Storviks IF 00:31:47 18,29
27 Josefin Erlandsson OK Milan 00:32:08 19,13
28 Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK 00:32:34 20,17
29 Jonna Jungåker Sundsvalls OK 00:32:41 20,45
30 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:32:54 20,97
31 Jonna Fors Västerås SOK 00:33:01 21,25
32 Ronja Björklund OK Kåre 00:33:18 21,93
33 Maria Eriksson Eds SK 00:33:34 22,57
34 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:33:35 22,61
35 Jenny Bredfelt Lunds OK 00:33:59 23,57
36 Maria Tymoshchuk Sävedalens AIK 00:34:00 23,61
37 Emma Helmersson Västerås SOK 00:34:01 23,65
38 Klara Ljunggren Linköpings OK 00:34:42 25,28
39 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 00:34:50 25,60
40 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:35:27 27,08
41 Lova Eveborn OK Roxen 00:35:56 28,24
42 Elin Lundqvist OK Orion 00:36:04 28,56
43 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:36:27 29,48
44 Chantelle Hesselberg OK Hällen 00:36:30 29,60
45 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:36:54 30,56
46 Erica Eriksson Hjärnarps OL 00:37:06 31,04
47 Emma Djerf Lerums SOK 00:37:20 31,60
48 Karin Hagwall Lunds OK 00:37:30 32,00
49 Maria Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 00:37:41 32,44
50 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:39:04 35,76
51 Kajsa Mattsson OK Kåre 00:39:10 36,00
52 Ebba Leickt Tullinge SK 00:39:57 37,88
53 Elin Johansson Finspångs SOK 00:40:39 39,55
54 Julia Eriksson OK Kolmården 00:42:27 43,87
55 Wilma Jansson Vänersborgs SK 00:49:16 60,22
56 Linnea Gustafsson OK Gynge 00:49:25 60,58
Stina Eriksson Jönköpings OK

Annonser

OOCup 2022