Swedish Orienteering Federation

Göteborgsdubbeln, lång - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn OF 01:03:28 5.74
2 Marcus Millegård Sävedalens AIK 01:03:51 6.21
3 Johan Strand Göteborg-Majorna OK 01:06:42 9.72
4 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK 01:07:17 10.43
5 Daniel Wernersson Göteborg-Majorna OK 01:08:35 12.03
6 Erik Engstrand IFK Göteborg 01:10:05 13.88
7 Arvid Våg IFK Göteborg 01:10:20 14.19
8 Viktor Runnby Göteborg-Majorna OK 01:10:24 14.27
9 Henrik Håkansson Göteborg-Majorna OK 01:10:40 14.60
10 Jakob Eng IFK Göteborg 01:11:37 15.77
11 Johan Hellman Vänersborgs SK 01:12:37 17.00
12 Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna 01:13:46 18.41
13 Johan Olson IK Uven 01:15:41 20.77
14 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 01:15:48 20.92
15 Jonas Palm Sävedalens AIK 01:15:56 21.08
16 Heino Ollin Sävedalens AIK 01:15:59 21.14
17 Fredrik Weihard Sävedalens AIK 01:17:46 23.34
18 Albin Thunberg OK Alehof 01:17:52 23.46
19 Daniel Netz IFK Göteborg 01:18:17 23.97
20 Fredrik Mattsson OK Kåre 01:18:42 24.49
21 Gustav Boquist IK Uven 01:19:34 25.55
22 Kevin Ståhl OK Hammaren 01:19:41 25.70
23 Albin Pettersson OK Tisaren 01:20:32 26.74
24 Ilya Belianka Sävedalens AIK 01:20:35 26.80
25 Jonas Lundgren Stora Tuna OK 01:22:43 29.43
26 Jesper Nilsson Ulricehamns OK 01:24:26 31.54
27 Martin Henricson Mölndal Outdoor IF 01:26:10 33.68
28 Benjamin Edlund Hestra IF 01:26:34 34.17
29 Per Rosén IK Uven 01:26:58 34.66
30 Johan Larsson OK Skogshjortarna 01:28:03 35.99
31 Magnus Homann OK Orinto 01:28:55 37.06
32 Victor Axbom OK Landehof 01:30:50 39.42
33 Johan Antonsson OK Löftan 01:31:22 40.08
35 Daniel Olsson Uddevalla OK 01:34:01 43.34
36 Vidar Faxén Sävedalens AIK 01:34:50 44.34
38 Björn Karlsson OK Orinto 01:36:11 46.00
39 Hugo Thunberg OK Alehof 01:37:07 47.15
41 Patrik Corneliusson OK Löftan 01:44:03 55.69
42 Mikael Johansson OK Skogshjortarna 01:51:51 65.29
43 Markus Nordmark Nässjö OK 01:55:18 69.53
44 Andreas Hermansson OK Stigen 01:58:32 73.51
Joakim Eliasson Göteborg-Majorna OK
Rickard Norlin Kungälvs OK
Eskil Kinneberg IFK Göteborg
Adam Granstedt IK Hakarpspojkarna

Advertisements

Bagheera