Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #6, medel (WRE), med Bollnästräffen - W21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:29:00 -1,64
2 Helena Jansson OK Ravinen 00:30:28 1,21
3 Emma Johansson Domnarvets GOIF 00:33:01 6,16
4 Kristin Löfgren IFK Mora OK 00:33:50 7,74
4 Josefin Tjernlund OK Tisaren 00:33:50 7,74
6 Kajsa Risby OK Kåre 00:33:53 7,84
7 Johanna Öberg OK Linné 00:33:55 7,90
8 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:34:15 8,55
9 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:34:21 8,74
10 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 00:34:24 8,84
11 Andrea Svensson OK Tisaren 00:34:38 9,29
12 Gunilla Svärd IF Thor 00:35:08 10,27
13 Josefine Klintberg OK Ravinen 00:35:16 10,52
14 Lisa Risby OK Kåre 00:35:19 10,62
15 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:35:53 11,72
16 Josefine Heikka Alfta-Ösa OK 00:35:55 11,79
17 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:35:56 11,82
17 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:35:56 11,82
19 Ellinor Eriksson OK Tisaren 00:36:14 12,40
19 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 00:36:14 12,40
21 Alva Olsson Linköpings OK 00:36:30 12,92
22 Hilda Forsgren OK Linné 00:36:31 12,95
23 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:36:37 13,14
24 Sara Hagström IFK Göteborg 00:36:40 13,24
25 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 00:36:47 13,47
26 Frida Sandberg Stora Tuna OK 00:37:26 14,73
27 Lisa Andersson Ärla IF 00:37:57 15,73
28 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:38:00 15,83
29 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:38:23 16,57
30 Sara Sjökvist Järla Orientering 00:38:32 16,87
31 Lovisa Persson OK Tisaren 00:38:36 16,99
32 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 00:38:54 17,58
33 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:38:58 17,71
34 Johanna Engström OK Hällen 00:39:00 17,77
35 Malin Leijon Lind OK Kolmården 00:39:01 17,80
36 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK 00:39:21 18,45
37 Louise Markstedt OK Södertörn 00:39:24 18,55
38 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 00:39:56 19,58
38 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:39:56 19,58
40 Magdalena Olsson Stora Tuna OK 00:40:05 19,87
42 Annika Björk OK Linné 00:41:00 21,65
43 Linnéa Claesdotter IFK Lidingö SOK 00:41:03 21,75
44 Elin Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:41:21 22,33
45 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 00:41:38 22,88
46 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:41:41 22,98
47 Isabel Salén IFK Mora OK 00:42:36 24,76
48 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:42:46 25,08
49 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:43:35 26,67
50 Matilda Andersson OK Kåre 00:43:38 26,76
51 Elin Classon OK Orinto 00:43:52 27,22
52 Stina Granefelt OK Tyr 00:43:57 27,38
53 Fanny Asketun OK Roxen 00:44:04 27,61
54 Kristin Olovsson Rehns BK 00:44:06 27,67
55 Therese Klintberg Linköpings OK 00:44:11 27,83
56 Kate Morrison OK Linné 00:45:41 30,74
57 Lisa Carlsson OK Linné 00:46:39 32,62
58 Joana Wälti Södertälje-Nykvarn OF 00:47:36 34,46
59 Josefine Wallenhammar Hagaby GoIF Örebro 00:47:41 34,63
60 Rebecka Olsson OK Linné 00:48:34 36,34
61 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:50:50 40,74
62 Alicia Friberg Falköpings AIK OK 00:54:38 48,12
63 Elin Dahlin Domnarvets GOIF 00:56:04 50,90
64 Carolina Delgado Alfta-Ösa OK 00:56:44 52,19
Filippa Johansson Jönköpings OK
Marion Aebi OK Tisaren
Moa Enmark Göteborg-Majorna OK
Moa Pettersson Karlskrona SOK
Rebecka Heinrup Tullinge SK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr