Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #6, medel (WRE), med Bollnästräffen - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 00:25:16 4,80
2 Johanna Börjesson Eriksson Storviks IF 00:27:06 9,35
3 Sanna Fast Eksjö SOK 00:27:20 9,93
4 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:27:59 11,55
5 Sara Kindlund OK Tranan 00:28:52 13,74
6 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 00:29:20 14,90
6 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:29:20 14,90
8 Jennie Börjesson Eriksson Storviks IF 00:29:22 14,98
9 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:29:26 15,15
10 Lisa Johansson OK Tranan 00:29:49 16,10
11 Line Cederberg OK Pan-Kristianstad 00:30:07 16,84
12 Myrra Carlsson OK Orion 00:30:30 17,79
13 Jonna Jungåker Sundsvalls OK 00:30:45 18,42
14 Emma Hagrot Täby OK 00:30:49 18,58
15 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:30:51 18,66
16 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 00:31:14 19,62
17 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 00:31:19 19,82
18 Josefin Erlandsson OK Milan 00:31:30 20,28
19 Emma Pettersson OK Roxen 00:31:57 21,40
20 Erica Edman Rehns BK 00:32:48 23,51
21 Amanda Berggren Tullinge SK 00:32:49 23,55
22 Hanna Hänström OK Ravinen 00:32:55 23,80
23 Ronja Björklund OK Kåre 00:33:01 24,04
24 Emma Helmersson Västerås SOK 00:33:03 24,13
25 Märta Ransjö Zander OK Tyr 00:33:05 24,21
26 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:33:09 24,37
27 Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK 00:33:41 25,70
28 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 00:33:46 25,91
29 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 00:34:30 27,73
30 Sandra Näslund Västerås SOK 00:34:39 28,10
31 Kajsa Mattsson OK Kåre 00:35:40 30,62
32 Chantelle Hesselberg OK Hällen 00:35:49 31,00
33 Maria Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 00:35:52 31,12
34 Alice Aroneng Hestra IF 00:36:07 31,74
35 Frida Junegard Tullinge SK 00:36:13 31,99
36 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:36:17 32,15
37 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:36:48 33,44
38 Lova Eveborn OK Roxen 00:36:58 33,85
39 Johanna Henriksson OK Tisaren 00:37:30 35,18
40 Alice Axelsson IK Hakarpspojkarna 00:37:39 35,55
41 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 00:37:43 35,71
42 Emma Bengtsson Årsunda IF 00:37:47 35,88
43 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:38:19 37,20
44 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:38:39 38,03
45 Saga Sander OK Milan 00:38:52 38,57
46 Emma Nilsson OK Tranan 00:39:08 39,23
47 Elin Johansson Forsa OK 00:39:30 40,14
48 Signe Rosendahl OK Renen 00:44:21 52,18
49 Anna Karlström OK Linné 00:46:57 58,64
50 Frida Peterson Älvdalens IF OK 00:46:59 58,72
51 Matilda Melén OK Kåre 00:53:44 75,48
52 Klara Mandahl OK Linné 00:59:46 90,46
Jonna Fors Västerås SOK

Annonser

OOCup 2022