Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #6, medel (WRE), med Bollnästräffen - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Aron Östangård Gamleby OK 00:22:16 23,56
2 Arvid Aronsson OK Kroppefjäll 00:22:28 24,43
3 Viktor Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 00:23:04 27,03
4 Emil Byberg Domnarvets GOIF 00:23:41 29,70
5 Mattis Nilsson NAIS Orienteringsklubb 00:23:43 29,84
6 Albin Berger Domnarvets GOIF 00:23:46 30,06
7 Linus Lundberg OK Bävern 00:24:24 32,80
8 Mattias Östberg Stora Tuna OK 00:24:44 34,25
9 Axel Leijon Thorell Långhundra IF 00:24:46 34,39
10 Kalle Åkerman Sjöström Västerås SOK 00:24:54 34,97
11 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 00:25:16 36,56
12 Hugo Ström Mullsjö SOK 00:25:26 37,28
13 Jakob Wolfram Eksjö SOK 00:25:29 37,50
14 Viktor Ladänges Alfta-Ösa OK 00:25:55 39,38
15 Albin Kårén Sundsvalls OK 00:27:08 44,65
16 Arvid Umegård Långhundra IF 00:27:13 45,01
17 Emil Danielsson OK Hammaren 00:27:23 45,73
18 Arvid Roos OK Linné 00:27:36 46,67
19 Axel Lundgren Sundsvalls OK 00:28:01 48,48
20 Oskar Sundblom Rånäs OK 00:28:36 51,01
21 Melker Nordgren OK Kåre 00:29:05 53,10
22 Ludvig Jarlemark IFK Lidingö SOK 00:29:19 54,11
23 Hannes Lindahl Sundsvalls OK 00:29:28 54,76
24 Johannes Bladh Tullinge SK 00:29:58 56,93
25 Jonas Carlsson Stora Tuna OK 00:30:12 57,94
26 David Melin OK Rodhen 00:30:18 58,37
27 Albin Forsberg Långhundra IF 00:30:35 59,60
28 Isak Gelius Snättringe SK 00:31:49 64,95
29 Alfred Längheim Tullinge SK 00:32:49 69,28
30 Isak Berggren Gävle OK 00:33:25 71,88
31 Arvid Bylund IF Thor 00:33:31 72,32
32 Lukas Johansson Sundsvalls OK 00:33:37 72,75
33 Elis Sandberg Alfta-Ösa OK 00:33:57 74,19
34 Samuel Stålnäbb Domnarvets GOIF 00:34:27 76,36
36 Emil Boström OK Linné 00:35:23 80,40
37 Adam Bratt Tullinge SK 00:35:31 80,98
37 John McLelland OK Rodhen 00:35:31 80,98
39 Kevin Sjölander OK Rodhen 00:37:53 91,24
40 Anton Segerman IF Thor 00:38:23 93,41
41 Gustav Kügler Sigtuna OK 00:39:20 97,52
42 Jonas Björs Ljusdals OK 00:39:44 99,26
43 Simon Lilja IFK Lidingö SOK 00:39:47 99,47
44 Karl Grywenz OK Linné 00:42:20 110,53
45 Ville Fontell OK Enen 00:44:42 120,78
46 Thobias Brodin IFK Mora OK 00:53:31 158,99
Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK
Anton Mäkinen OK Hammaren

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF