Svenska Orienteringsförbundet

Öjetrampen, Five-O, #3 - H50

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Ulrik Olsson Brattås CK 00:39:54 15,88
5 Lars Helgesson Hestra IF 00:44:21 25,72
6 Stefan Aroneng Hestra IF 00:44:48 26,72
7 Janne Mattsson Trollhättans SOK 00:45:07 27,42
8 Anders Yngström Göteborg-Majorna OK 00:45:18 27,83
9 Bengt Norrman Trollhättans SOK 00:45:25 28,08
10 Magnus Karlsson OK Landehof 00:45:50 29,01
11 Peter Lillen Nilsson OK Tranan 00:46:08 29,67
12 Lars Björking OK Skogshjortarna 00:46:23 30,22
13 Kent Klasson Hestra IF 00:46:51 31,25
14 Magnus Sterner Strängnäs-Malmby OL 00:47:10 31,95
15 Niclas Andersson Markbygdens OK 00:47:30 32,69
16 Jens Lindström Tibro OK 00:47:38 32,99
17 Kristian Palm IK Hakarpspojkarna 00:47:44 33,21
18 Jonatan Börjesson OK Skogshjortarna 00:48:18 34,46
19 Jonas Lång Stora Tuna OK 00:48:22 34,61
20 Lasse Karlsson-Lod Istrums SK 00:48:52 35,72
21 Bo Hallberg Falköpings AIK OK 00:48:59 35,97
22 Mats Hedman IF Hagen 00:49:08 36,30
23 Henrik Nordholm Sävedalens AIK 00:49:45 37,67
24 Fredrik Barrulf OK Tyr 00:50:32 39,40
27 Kjell Einarsson OK Skogshjortarna 00:51:56 42,50
28 Magnus Södervall IK Gandvik 00:52:38 44,05
29 Peter Hambäck Långhundra IF 00:52:45 44,31
30 Per Källvik Åmåls OK 00:53:19 45,56
32 Bo Svensson Istrums SK 00:54:53 49,02
33 Ulf Holsten Hestra IF 00:55:02 49,36
34 Jonas Månsson K 3 IF 00:55:46 50,98
35 Björn Svensson OK Djerf 00:56:20 52,23
36 Richard Blom Frölunda OL 00:56:24 52,38
37 Magnus Niklasson Falköpings AIK OK 00:56:35 52,78
38 Tony Gustavsen Istrums SK 00:57:32 54,89
39 Klaes Axelsson Mullsjö SOK 00:57:36 55,03
40 Ola Wallinder Göteborg-Majorna OK 00:57:43 55,29
41 Magnus Emanuelsson OK Skogsvargarna 00:58:31 57,06
42 Tomas Hermansson Åmåls OK 00:58:34 57,17
43 Jörgen Hallén Trollhättans SOK 00:59:28 59,16
44 Martin Mandinger Trollhättans SOK 00:59:48 59,90
45 Anders Larsson Vänersborgs SK 01:00:54 62,33
46 Johan Bökman Helsingborgs SOK 01:01:19 63,25
48 Erik Löseth Falköpings AIK OK 01:02:39 66,20
48 Ulf Persson Bottnaryds IF 01:02:39 66,20
50 Anders Wadsten OK Landehof 01:05:03 71,51
51 Johan Lilljeqvist Stigsökarna 01:05:09 71,73
52 Thomas Ljungqvist Tibro OK 01:07:54 77,82
53 Peter Fors OK Grip 01:08:47 79,77
54 Hans Kööhler Trollhättans SOK 01:12:37 88,25
54 Karl Eriksson Uddevalla OK 01:12:37 88,25
56 Mikael Johansson OK Skärmen 01:14:23 92,16
57 Per-Anders Axelsson Markbygdens OK 01:15:09 93,85
58 Erik Willén Östersunds OK 01:17:07 98,20
59 Patrick Djerf Lerums SOK 01:17:38 99,35
60 Bo Westerberg Trollhättans SOK 01:20:04 104,73
61 Stig Gustafsson IK Ymer 01:20:36 105,91
62 Hans Nilsson Kungälvs OK 01:21:35 108,09
63 Hans-Olof Persson OK Alehof 01:29:01 124,53
Björn Öberg Ryda SK

Annonser

Bagheera