Svenska Orienteringsförbundet

Hallands 3-dagars etapp 1, medel - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:21:50 28,32
2 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 00:23:42 37,09
3 Arvid Skepp Sävedalens AIK 00:24:03 38,74
4 Olle Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:24:08 39,13
5 Albin Weiden Skåneslättens OL 00:24:10 39,29
6 Tobias Johansson OK Löftan 00:24:14 39,60
7 Viktor Jemth IF Thor 00:24:54 42,74
9 Willy Fjällborg Stenungsunds OK 00:26:17 49,24
10 Filip Broling Bredaryds SOK 00:26:38 50,88
11 Hugo Cedervall Örkelljunga FK 00:27:01 52,69
12 Edvin Henrysson Tibro OK 00:27:47 56,29
13 Victor Beischer IK Uven 00:27:56 56,99
14 Albin Hjellström IK Hakarpspojkarna 00:28:09 58,01
15 Olle Karlsson IK Hakarpspojkarna 00:28:26 59,35
16 Emil Jägstedt Halmstad OK 00:28:30 59,66
17 Johan Årbrink Linköpings OK 00:28:31 59,74
18 Anton Blomqvist Markbygdens OK 00:28:34 59,97
19 Gunnar Fovaeus Sävedalens AIK 00:29:05 62,40
20 Adrian Sjödin IK Hakarpspojkarna 00:29:19 63,50
21 Pelle Nilsson OK Linné 00:29:52 66,08
22 Johan Fochsen Waxholms OK 00:30:02 66,87
23 Victor Hansson OK Löftan 00:30:03 66,95
24 Arvid Ekström Stenungsunds OK 00:30:09 67,42
25 Isak Bengtsson OK Lindéna 00:30:22 68,43
26 Jakob Moberg OK Löftan 00:30:26 68,75
27 Alex Johansson FK Friskus-Varberg 00:30:41 69,92
28 Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK 00:31:11 72,27
29 Adam Skoglund Ulricehamns OK 00:31:20 72,98
30 Erik Ling IK Hakarpspojkarna 00:32:13 77,13
31 Jonathan Rundqvist OK Nackhe 00:32:14 77,21
33 Axel Brönnestam OK Gipen 00:32:36 78,93
34 David Almén Trollhättans SOK 00:33:42 84,10
35 Valter Fredriksson Tjalve IF Norrköping 00:34:16 86,77
36 Albin Liljenvall Tolered-Utby Ol-klubb 00:34:59 90,14
37 Gustav Lidman Tibro OK 00:36:10 95,70
38 Albin Hugosson Lunds OK 00:37:26 101,65
39 Fabian Odén Fjärås AIK 00:37:45 103,14
40 Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:38:05 104,71
41 Fabian Sund OK Hammaren 00:38:08 104,94
42 Albin Samuelsson OK Vivill 00:40:08 114,35
43 William Rönnborg IK Uven 00:40:13 114,74
44 Karl Granfors OK Landehof 00:41:09 119,13
45 Ebbe Holmqvist Sjövalla FK 00:42:11 123,98
46 Malte Kristiansson Halmstad OK 00:42:27 125,24
47 Samuel Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:42:55 127,43
49 Linus Zederin OK Nackhe 00:44:34 135,19
50 Lucas Alzén Gustavsbergs OK 00:44:46 136,13
51 Mattias Josefsson OK Roxen 00:45:01 137,30
52 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 00:47:11 147,49
53 Liam Johansson IF Hagen 00:47:23 148,43
55 Gabriel Steffert OK Tyringe 00:59:27 205,15
56 Gustav Andersson OK Löftan 00:59:34 205,70
57 Victor Ericsson Helsingborgs SOK 01:01:30 214,79
58 Hugo Åkerberg OK Löftan 01:11:54 263,68
59 Rickard Berndtsson Frölunda OL 01:12:45 267,67
60 Tor Lindqvist OK Vivill 01:14:53 277,70
61 Anton Lund OK Skogshjortarna 01:18:07 292,90
62 Mikael Björck IK Uven 01:44:39 300,00
Albin Jägstedt Halmstad OK
Arvid Petersson Tolered-Utby Ol-klubb
Edvin Sahlin OK Löftan

Annonser

Bagheera