Järlas medeldistans - H12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Niklas Erlandsson
|
OK Södertörn |
00:20:43 |
89,50 |
|
2 |
Erik Nederheim
|
Täby OK |
00:20:54 |
90,93 |
|
3 |
Jonatan Anderson
|
Järfälla OK |
00:21:26 |
95,10 |
|
4 |
Sixten Lindqvist
|
Skogsluffarnas OK |
00:22:56 |
106,82 |
|
5 |
Svante Sandvik
|
Attunda OK |
00:23:35 |
111,90 |
|
6 |
Erik Lundquist
|
OK Ravinen |
00:24:03 |
115,54 |
|
7 |
Ludvig Hagwall
|
Järla Orientering |
00:24:08 |
116,19 |
|
8 |
Hannes Lindqvist
|
IFK Enskede |
00:24:20 |
117,76 |
|
9 |
Olle Synnermark
|
Skogsluffarnas OK |
00:24:24 |
118,28 |
|
10 |
Simon Stridh
|
Skogsluffarnas OK |
00:25:07 |
123,88 |
|
11 |
Filip Hatlen
|
Tullinge SK |
00:26:42 |
136,25 |
|
12 |
Arvid Hammarbäck
|
Skogsluffarnas OK |
00:26:50 |
137,29 |
|
13 |
Olle Sandberg
|
OK Älvsjö-Örby |
00:29:16 |
156,30 |
|
14 |
Arvid Myrberger
|
Tullinge SK |
00:30:06 |
162,82 |
|
15 |
Axel Trofast
|
Tullinge SK |
00:30:29 |
165,81 |
|
16 |
Axel Balck
|
Täby OK |
00:30:32 |
166,20 |
|
17 |
Marcus Grunder
|
Järfälla OK |
00:30:41 |
167,37 |
|
18 |
Jonathan Nilsson
|
Gustavsbergs OK |
00:31:16 |
171,93 |
|
19 |
Linus Nilevi
|
Haninge SOK |
00:31:20 |
172,45 |
|
20 |
Lotus Söderlund
|
Järla Orientering |
00:31:41 |
175,19 |
|
21 |
Åke Falkenström
|
Skogsluffarnas OK |
00:32:32 |
181,83 |
|
22 |
Hampus Sundberg
|
Järfälla OK |
00:33:29 |
189,25 |
|
23 |
Hampus Glanshed
|
Haninge SOK |
00:35:54 |
208,14 |
|
24 |
Erik Norin
|
Söders-Tyresö |
00:36:52 |
215,69 |
|
25 |
Folke Kåberg
|
OK Ravinen |
00:36:56 |
216,21 |
|
26 |
Elias Ljungdell
|
Täby OK |
00:37:22 |
219,60 |
|
27 |
Sebastian Lindblom
|
Gustavsbergs OK |
00:38:37 |
229,36 |
|
28 |
Olof Nordlund
|
Järla Orientering |
00:39:40 |
237,57 |
|
29 |
Linus Skatt
|
OK Södertörn |
00:40:20 |
242,78 |
|
30 |
Ture Johansson
|
Skogsluffarnas OK |
00:41:16 |
250,07 |
|
31 |
Lukas Sandelin
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:44:17 |
273,64 |
|
32 |
Elias Bladh
|
Tullinge SK |
00:47:43 |
300,00 |
|
33 |
Sandro Pruth
|
Skogsluffarnas OK |
00:55:23 |
300,00 |
|
34 |
Johannes Norrby
|
OK Södertörn |
00:57:10 |
300,00 |
|
|
Noel Persson-Ferrera
|
Skarpnäcks OL |
|
|
|
|
Gustav Lübcke
|
OK Ravinen |
|
|
|
|
Ruben Hård
|
Skogsluffarnas OK |
|
|