Svenska Orienteringsförbundet

Panvåren, lång - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Yuri Omelchenko OK Orion 00:47:07 15,99
2 Jan Lager Halmstad OK 00:48:54 19,34
3 Tony Larsson Istrums SK 00:49:10 19,84
4 Fredrik Svensson Jönköpings OK 00:54:31 29,87
5 Håkan Palm FK Boken 00:55:15 31,25
6 Pontus Gustavsson OK Kontinent 00:57:24 35,28
7 Patrik Leickt Tullinge SK 00:57:27 35,37
8 Lennart Söderberg IK Hakarpspojkarna 00:57:32 35,53
9 Ulrik Englund Tumba-Mälarhöjden OK 00:57:33 35,56
10 Anders Arfwedson Frölunda OL 00:58:34 37,47
10 Michael Lönn Hjärnarps OL 00:58:34 37,47
12 Matti Envall IK Hakarpspojkarna 00:58:36 37,53
13 Per Erlandsson Vimmerby OK 00:59:08 38,53
14 Magnus Trofast Bredaryds SOK 00:59:15 38,75
15 Fredrik Jönsson Motala AIF OL 00:59:29 39,19
16 Magnus Granqvist FK Göingarna 00:59:33 39,31
17 Thomas Josarp FK Friskus-Varberg 00:59:36 39,40
18 Fredrik Hugosson Lunds OK 00:59:53 39,94
19 Mikael Öhgren Sävedalens AIK 01:00:01 40,19
21 Tomas Albinsson OK Österåker 01:02:12 44,28
22 Håkan Johansson IK Hakarpspojkarna 01:02:37 45,06
23 Peter Braun Växjö OK 01:03:43 47,13
24 Magnus Larsen FK Boken 01:04:50 49,22
25 Mikael Lind OK Tyr 01:05:18 50,09
26 Magnus Ericsson Växjö OK 01:05:52 51,16
27 Fabian Ljungqvist Lunds OK 01:06:20 52,03
28 Gert Wildheim FK Friskus-Varberg 01:06:30 52,35
29 Robert Bertilsson Lunds OK 01:07:29 54,19
30 Raul Hindov Lunds OK 01:07:52 54,91
31 Magnus Tenghagen Härlövs IF 01:08:17 55,69
32 Jonas Höst Hjärnarps OL 01:10:05 59,07
33 Mats Lundbäck Järfälla OK 01:10:21 59,57
34 Emil Erdelius IF Rigor 01:10:57 60,69
35 Mattias Johansson Andrarums IF 01:11:22 61,47
36 Mats Holmberg OK Gränsen 01:13:36 65,66
37 Martin Svensson IF Rigor 01:13:57 66,32
38 Dennis Toll OK Njudung 01:15:12 68,66
39 Niklas Welander Örkelljunga FK 01:15:51 69,88
40 Pierre Danielsson OK Skogsfalken 01:17:16 72,54
41 Christer Öberg Gamleby OK 01:19:17 76,32
42 Mats Orrhede Helsingborgs SOK 01:19:24 76,54
43 Torbjörn Ottosson Örkelljunga FK 01:21:31 80,51
44 Dan Johansson FK Boken 01:21:42 80,85
46 Nils Helmersson Hässleholms OK 01:25:10 87,36
47 Johan Hansson OK Löftan 01:31:35 99,39
Johan Jensen Skåneslättens OL
Mikael Andersson Hagaby GoIF Örebro
Örjan Larsson Lunds OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr